Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets


#1 2017-07-03 21:17:13

sobriquet84

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 560
Punktów :   

Zmiana komisarza i co się z tym wiąże

Kto widział na Twitterze, ten już wie, kto nie miał okazji zobaczyć, właśnie się dowie;)

Maciek i Karol z braku czasu nie będą w stanie pociągnąć dalej ligi, więc była potrzeba znalezienia nowego komisarza. Ja podjąłem się tego zadania. Kilka informacji z tej okazji na początek:

1. Nie zawsze jestem online, więc w przypadku sytuacji, kiedy mnie nie będzie, a na forum będzie wisiał jakiś deal do zaakceptowania, to Maciek Kwiatkowski będzie robił to za mnie.

2. Na dniach wyślę do wszystkich maila z prośbą o potwierdzenie udziału w kolejnym sezonie. Kiedy będziemy wiedzieli, że mamy komplet graczy, ustalimy harmonogram na kolejny sezon.

3. Jeśli nie jest to dla Was problemem, to najważniejsze rzeczy będę Wam komunikował mailem, żeby mieć pewność, że wszyscy dostali tę informację, więc proszę o to, żeby na stronach drużyn znalazły się maile, na których mogę Was łapać.

4. W przypadku rzeczy, które będziemy głosować (potencjalne zmiany przepisów etc.), również robił to będę przez maila, żeby się upewnić, że info dotarło do wszystkich i każdy ma szansę się wypowiedzieć. Będę wyznaczał deadliny (kilka dni) - jeśli ktoś się nie wyrobi z odpowiedzią, to jego głos nie będzie liczony.

5. WAŻNE: Ponoć zginęło kilka wątków z forum, gdzie zapisane były wymiany/kontrakty etc. i jeśli nie aktualizowaliście swoich składów na bieżąco, to być może część informacji przepadła. Nie wiadomo jeszcze dokładnie o jakich brakach tu mówimy, więc jak tylko zamkniemy listę uczestników na kolejny sezon, poproszę wszystkich o sprawdzenie info o swoich ekipach, żeby zobaczyć, na czym dokładnie stoimy. Kiedy będziemy znać sytuację, zastanowimy się, co zrobić z tym fantem (jeśli faktycznie zginęły jakieś istotne informacje o kontraktach).

Prosiłbym o wszelkie sugestie, co do tego, co musimy jeszcze przedyskutować/zrobić przed sezonem w tym wątku. Zaczynam dopiero w tej roli, więc nie mam 100% pewności, że wszystko ogarniam, jak trzeba (prośba o wyrozumiałość na początku). Jeśli chodzi o dyskusje na temat przepisów, to działa się ona w innym wątku. Zbiorę wszystkie sugestie stamtąd i je przegłosujemy. Jeśli pojawi się coś nowego, to również poddamy to dyskusji.

W razie pytań etc. kontaktujcie się ze mną przez twittera: sobriquet84 lub maila pkujawinski@gmail.com

Offline

 

#2 2017-07-03 21:29:32

Mazi

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-10-20
Posty: 630
Punktów :   

Re: Zmiana komisarza i co się z tym wiąże

Zmienić czas licytacji z 24 na 48h.
Co do CBA, to wypowiem się, gdy będzie aktualizacja.

Offline

 

#3 2017-07-03 22:00:30

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: Zmiana komisarza i co się z tym wiąże

Odnośnie zaginionych wątków z wymianami -- to będzie problem, bo o ile składy można zassać z yahoo, a wymiany picków i praw z Twittera lub skrzynki mailowej na której dyskutowało się ostateczny kształt wymiany, tak z wysokością kontraktów może być kłopot. Ale finalnie jakoś temat ogarniemy.
Fajny pomysł z komunikowaniem przez maila, bo tweety z konta na TT nie docierają do wielu osób.

Offline

 

#4 2017-07-03 23:16:51

swiatkoszykowki

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-13
Posty: 801
Punktów :   

Re: Zmiana komisarza i co się z tym wiąże

Przede wszystkim OSTATECZNA regulacja i ustalenie zasad loterii (w tym rozliczenie za sadzanie gwiazd, slotów etc.) to must-have przed ruszeniem FA i dalszych ustaleń


Charlotte Hornets
Roster
13/14-5th|14/15-9th|15/16-9th|16/17-16th|18/19-14th|19/20-9th|20/21-10th

Offline

 

#5 2017-07-04 08:11:19

oeskaer

Komisarz

Zarejestrowany: 2015-10-13
Posty: 909

Re: Zmiana komisarza i co się z tym wiąże

Ja bym sugerował, żebyśmy ustalili raz na zawsze stały Salary Cap, a co za tym idzie resztę progów włącznie z nieprzekraczalnym Hard Capem. W niczym nam to nie zepsuje gry, czy realizmu rozgrywki, a szczegóły dot. chociażby obliczania kontraktów maksymalnych będą ułatwione.

swiatkoszykowki napisał:

Przede wszystkim OSTATECZNA regulacja i ustalenie zasad loterii (w tym rozliczenie za sadzanie gwiazd, slotów etc.) to must-have przed ruszeniem FA i dalszych ustaleń

To już zostało ustalone i jest w CBA

Offline

 

#6 2017-07-04 12:36:41

 mackwiatkowski

President of Basketball Operations

Skąd: Wola
Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1225
Punktów :   
WWW

Re: Zmiana komisarza i co się z tym wiąże

swiatkoszykowki napisał:

Przede wszystkim OSTATECZNA regulacja i ustalenie zasad loterii (w tym rozliczenie za sadzanie gwiazd, slotów etc.) to must-have przed ruszeniem FA i dalszych ustaleń

To już zostało ustalone i jest w CBA

Powstaje nowy projekt regulacji tzw 'tankowania', który poddamy wkrótce do wspólnej dyskusji.

Offline

 

#7 2017-07-04 12:58:57

swiatkoszykowki

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-13
Posty: 801
Punktów :   

Re: Zmiana komisarza i co się z tym wiąże

oeskaer napisał:

Ja bym sugerował, żebyśmy ustalili raz na zawsze stały Salary Cap, a co za tym idzie resztę progów włącznie z nieprzekraczalnym Hard Capem. W niczym nam to nie zepsuje gry, czy realizmu rozgrywki, a szczegóły dot. chociażby obliczania kontraktów maksymalnych będą ułatwione.

swiatkoszykowki napisał:

Przede wszystkim OSTATECZNA regulacja i ustalenie zasad loterii (w tym rozliczenie za sadzanie gwiazd, slotów etc.) to must-have przed ruszeniem FA i dalszych ustaleń

To już zostało ustalone i jest w CBA

Sprawy draftu - tj sadzania gwiazd podczas gdy produkują, uczciwego liczenia punktów karnych za niewykorzystane sloty i kilka mniejszych spraw jest imho dalej nie wyjaśnionych a to co jest CBA i tak miało ulec zmianie za starych zarządów z tego co pamiętam


Charlotte Hornets
Roster
13/14-5th|14/15-9th|15/16-9th|16/17-16th|18/19-14th|19/20-9th|20/21-10th

Offline

 

#8 2017-07-04 13:14:23

oeskaer

Komisarz

Zarejestrowany: 2015-10-13
Posty: 909

Re: Zmiana komisarza i co się z tym wiąże

swiatkoszykowki napisał:

oeskaer napisał:

Ja bym sugerował, żebyśmy ustalili raz na zawsze stały Salary Cap, a co za tym idzie resztę progów włącznie z nieprzekraczalnym Hard Capem. W niczym nam to nie zepsuje gry, czy realizmu rozgrywki, a szczegóły dot. chociażby obliczania kontraktów maksymalnych będą ułatwione.

swiatkoszykowki napisał:

Przede wszystkim OSTATECZNA regulacja i ustalenie zasad loterii (w tym rozliczenie za sadzanie gwiazd, slotów etc.) to must-have przed ruszeniem FA i dalszych ustaleń

To już zostało ustalone i jest w CBA

Sprawy draftu - tj sadzania gwiazd podczas gdy produkują, uczciwego liczenia punktów karnych za niewykorzystane sloty i kilka mniejszych spraw jest imho dalej nie wyjaśnionych a to co jest CBA i tak miało ulec zmianie za starych zarządów z tego co pamiętam

Jestem za i z tego co mówi Maciek, chłopaki już się tym zajmują, więc jest dobrze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metin3birth.pun.pl www.spotmulti.pun.pl www.rl-map-no-pvp.pun.pl www.sn.pun.pl www.cszone.pun.pl