Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets


#16 2018-07-14 19:16:19

 hermman89

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2014-05-20
Posty: 1104
Punktów :   

Re: Propozycje zmian w CBA

Baza danych została zaktualizowana.
Proszę o sprawdzenie swoich drużyn bo gdzieś mogłem się pogubić.
Najlepiej napisać mi na twitterze w PW i od razu poprawię  (Opcje drużyny , usunięcie cap holdu , wszystko )

Tak jak w CBA:
Cap hold z prawami birda : 150% ostatniego roku kontraktu
Cap hold z RFA : 190% ostatniego roku kontraktu
Salary rookie 2018 : https://basketball.realgm.com/nba/info/rookie_scale


Wyszła jedna sytuacja podczas tej aktualizacji:
Była wymiana http://www.dfnbapl.pun.pl/viewtopic.php?id=1526 i wszystko było już wcześniej uzupełnione w bazie ale na Yahoo przez 3 miesiące ta wymiana się nie wydarzyła i nie wiem czy GM zapomnieli o niej lub po prostu nie chcą jej przeprowadzić.

Edit: Proponuję o wpisanie takiej zasady do CBA: jeśli zawodnik otrzyma propozycję minimalnej umowy , musi zostać podana kwota. Inaczej kontrakt jest nie ważny.
Przy aktualizacji bazy najwięcej roboty było przy znalezieniu jakie minimum otrzymał dany gracz

Ostatnio edytowany przez hermman89 (2018-07-14 19:19:44)

Offline

 

#17 2018-07-14 19:24:09

jkrecidlo

Komisarz

Zarejestrowany: 2017-09-02
Posty: 587
Punktów :   

Re: Propozycje zmian w CBA

hermman89 napisał:

Wyszła jedna sytuacja podczas tej aktualizacji:
Była wymiana http://www.dfnbapl.pun.pl/viewtopic.php?id=1526 i wszystko było już wcześniej uzupełnione w bazie ale na Yahoo przez 3 miesiące ta wymiana się nie wydarzyła i nie wiem czy GM zapomnieli o niej lub po prostu nie chcą jej przeprowadzić.

Chcą, chcą. W Yahoo! nie przeprowadziliśmy jej, bo - z tego co pamiętam - nie dało się już robić wymian czy coś tam innego stanęło na drodze. Ale wymiana przechodzi normalnie:)

Offline

 

#18 2018-07-14 21:28:14

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Propozycje zmian w CBA

Yuuzek napisał:

To już nie moj problem, że jest problem z s'n't jak ktoś wymienił po kogoś w wakacje i chce go wymieniać. Chcemy by było trudniej i jak najbardziej zbliżenie do NBA więc ten przepis musi zostać,  znajdź mi zespoł, co robi co roku rewolucje w kadrze. Ma być trudno caly sezon i każda wymiana powinna dawać do myślenia, czy to w offseason czy nie.

Yuuzek, za to z łatwością znajdę Ci gracza który w offseason kilka razy zmienia klub co u nas jest niemożliwe.
Dodatkowo, w przypadku offseason, jak napisałem, to tylko może wygenerować coś w stylu: Wymiana A, przechodzi teraz, B za miesiąc, C za dwa...
i tylko burdel z tego powstanie.

Offline

 

#19 2018-07-15 10:34:56

Mazi

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-10-20
Posty: 630
Punktów :   

Re: Propozycje zmian w CBA

Wooden napisał:

Ad 2. Mam kontrpropozycję:
Dawałbym Prawa Birda od pełnych dwóch lat w górę (jeśli podpiszesz gracza w sezonie na np 4+4 to ich nie masz, musisz to zrobić przed sezonem
i
Osłabił Prawa Birda. Czyli 4. rok w Prawach Birda jest gwarantowany tylko w 20% (i to egzekwował) - teraz jak gracz dostanie ofertę 40/3 (13,3 rocznie) to właściciel PB, żeby go przebić może dać 4x11. Przy ostatnim roku gwarantowanym tylko w 20%, właściciel gracza musiałby dać już 13,75 rocznie czyli jednak więcej rocznie niż ten bez PB.
(Jeśli nie to, to myślę, że warto by pomyśleć nad wprowadzeniem czegoś w stylu non-Bird, lub Early Bird)

Skądś to kojarzę

"WAŻNE. Czwarty rok kontraktu jest gwarantowany tylko w 25%. W trakcie wolnej agentury tylko 25% czwartego roku bierzemy pod uwagę przy przebijaniu oferty. Pierwsze zabezpiecza gracza w przypadku feralnej umowy, drugie utrudnia podpisywanie zawodników na zbyt korzystnych warunkach dla poprzedniego właściciela, ale zostawia go w uprzywilejowanej pozycji."

a co do Praw Birda: U siebie zrobiłem coś takiego, że umowy 1+1 od 15 grudnia nie dają praw, ale skłoniłbym się do propozycji, że dopiero umowy z 2 w pełni gwarantowanymi latami dawałyby Prawa Birda.

sobriquet84 napisał:

3. Malejące kontrakty

Chciałbym zakazać malejących kontraktów. A więc w kolejnych lata gracz musiałby zostawać minimum na tym samym poziomie (lub jego kontrakt musiałby rosnąć).

Nie, nie i jeszcze raz nie.

4. Tutaj już rok temu chciałem zmiany (chociaż nie wiem, czy to nie byłą dawna liga Oskara). Masz mój głos. U siebie w lidze idę dalej. Robię PG, SG, SF, PF i C, a reszta pozycji to UTIL i BENCH. Im więcej masz pozycji nieprzypisanych, tym mniejsza ilość wymówek kontuzjami i brakiem slotów na rozegranie gier.

5. Tutaj jak chcecie. Ale jeśli zatrzymalibyśmy się w miejscu z salary, to proponowałbym, aby maksymalne umowy też stały w miejscu, a nie rosły o 8%.

Offline

 

#20 2018-07-15 10:43:56

Mazi

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-10-20
Posty: 630
Punktów :   

Re: Propozycje zmian w CBA

A co do swoich propozycji

- WSZYSTKIE picki z 1 rundy na tych samych umowach 1+2 TO, oczywiście kwoty zostawiamy takie jakie są.
- Picki w drugiej rundzie u nas nie grają przez 2 lata i zazwyczaj po dwóch latach w NBA pozbywamy się praw. Tutaj mam propozycję, aby każdy zespół mógł dołączyć takiego gracza do drużyny w sezonie w przypadku kontuzji innego. Działałoby to na zasadzie 2-way umowy. Zawodnik kontuzjowany wędrowałby na IL, a gracz na prawach dołączał na np. max 30 dni, aby rozgrywać sloty. Po tym okresie zawodnicy wracają gdzie byli, a do naszego picku nie tracimy praw.

Offline

 

#21 2018-07-15 19:29:12

swiatkoszykowki

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-13
Posty: 801
Punktów :   

Re: Propozycje zmian w CBA

Zrezygnujmy z trzeciej rundy draftu lub też dajmy prawo do transferowania praw

Trzeba poprawić capholdy w bazie:
Maker, Prince i Wright

Ostatnio edytowany przez swiatkoszykowki (2018-07-15 19:43:43)


Charlotte Hornets
Roster
13/14-5th|14/15-9th|15/16-9th|16/17-16th|18/19-14th|19/20-9th|20/21-10th

Offline

 

#22 2018-07-15 21:10:33

 hermman89

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2014-05-20
Posty: 1104
Punktów :   

Re: Propozycje zmian w CBA

Poprawione

swiatkoszykowki napisał:

Trzeba poprawić capholdy w bazie:
Maker, Prince i Wright

Offline

 

#23 2018-08-15 12:08:22

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Propozycje zmian w CBA

Mam jeszcze dwie propozycje:
1A. Aktualizacja sprawy z Prawami Birda - żeby mieć pełnego Birda gracz musi być wcześniej pod kontraktem co najmniej pełne dwa lata (podpisany na co najmniej 2 lata w offseason lub na 3 w trakcie sezonu)
1B. Dodanie czegoś w stylu Early Bird Rights - graczowi można zaoferować maksymalnie 120% ostatniego roku poprzedniego kontraktu w pierwszym roku nowego kontraktu (jeśli w ostatnim roku dostawał 2 mln to możesz dać mu maks 2,4 mln w pierwszym roku, jeśli 10 mln, to możesz dać maks 12 mln). Zwiększy to pole do popisu dla kreatywnych graczy.
2. Trzecia runda draftu bez losowania, jako malutka (bo tym pickiem nawet nie można handlować) nagroda za zajętą pozycję:
41. pick idzie do zwycięzcy ligi, 60. do ostatniego gracza w lidze
Byłaby to przy okazji mała kara za tankowanie

Ostatnio edytowany przez Wooden (2018-08-15 12:17:20)

Offline

 

#24 2018-08-15 12:37:46

Yuuzek

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 630
Punktów :   

Re: Propozycje zmian w CBA

1b. To już działa od dawna, bo jeśli czegoś nie było w naszym CBA to szło się do prawdziwego CBA z tego co pamiętam to po pierwszym sezonie tak podpisałem kogoś.

2.a nie mieliśmy zrezygnować z 3r, żeby było więcej graczy na FA?

Offline

 

#25 2018-08-15 13:50:33

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Propozycje zmian w CBA

1B. odkąd jestem w lidze nie widziałem wykorzystania tego przepisu- warto dać go na stałe w CBA
3. Warto też w CBA wpisać minimum player exception o którym ostatnio pisał Mazi

Offline

 

#26 2018-08-16 08:20:28

 mackwiatkowski

President of Basketball Operations

Skąd: Wola
Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1225
Punktów :   
WWW

Re: Propozycje zmian w CBA

Wooden napisał:

1B. odkąd jestem w lidze nie widziałem wykorzystania tego przepisu- warto dać go na stałe w CBA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-forum-all.pun.pl www.sn.pun.pl www.spotmulti.pun.pl www.rl-map-no-pvp.pun.pl www.metin3birth.pun.pl