Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets


#1 2019-02-06 18:32:22

sobriquet84

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 560
Punktów :   

Wymiana: Atlanta Hawks - Minnesota Timberwolves

Hawks oddają: John Wall: 27,198,501

Timberwolves oddają: 26,250,000

I żeby podgrzać atmosfę ustalają, ze Hawks oddadzą swój pierwszorundowy pick do Wolves jeśli Wiggins skończy w Chinach zanim zrobi to Wall. Jeśli to Wall zagra w Chinach pierwszy, pick oddadzą Wolves. Będzie to pick z sezonu, w którym któryś z tych graczy zagra w Chinach (lub kolejnego, jeśli pick będzie już w tym momencie przehandlowany).

Z mojej strony: Wall nie zagrałby już dla mnie prawdopodobnie na swoim kontrakcie, a potem musiałbym zdecydować, czy go podpiszę niewiedząc, czy będą jeszcze z niego ludzie. Lepszy Wiggins w garści.

Offline

 

#2 2019-02-06 18:46:33

 Dymu90

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 560
Punktów :   
WWW

Re: Wymiana: Atlanta Hawks - Minnesota Timberwolves

Potwierdzam. Wiggins mnie tak wkurwia, że wziąłbym za niego cokolwiek. Lepsze zwłoki niż Wiggins.

Offline

 

#3 2019-02-07 00:42:27

 hermman89

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2014-05-20
Posty: 1104
Punktów :   

Re: Wymiana: Atlanta Hawks - Minnesota Timberwolves

deal

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grad.pun.pl www.prawowspia.pun.pl www.narutoms.pun.pl www.zakkw.pun.pl www.sonataintersol.pun.pl