Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets


#16 2019-08-01 09:31:06

Yuuzek

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 630
Punktów :   

Re: Wymiana Bulls-Grizzlies-Wolves-Knicks-Maverics-Pistons-Nuggets-Raptors

tylko to jest bez sensu skoro jestesmy w trakcie draftu to te cap holdy powinny byc liczone jako salary, one juz sa na konretnych pozycjach i znasz ich wartosc

Offline

 

#17 2019-08-01 09:35:51

matbabiarz

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2018-09-21
Posty: 480
Punktów :   

Re: Wymiana Bulls-Grizzlies-Wolves-Knicks-Maverics-Pistons-Nuggets-Raptors

@Wooden - to w takiej sytuacji jeśli Ty przejmujesz wtedy Kieffa (+7 mln) to uwzględniając Twoje cap holdy nie będziesz mógł tego skleić bo cap hold za pick #10 (nawet nie doliczając #16) przekracza w Twoim przypadku hard cap.


2018/2019 #1 | 2019/2020 #3 | 2020/2021 #1

Offline

 

#18 2019-08-01 09:37:28

Mazi

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-10-20
Posty: 630
Punktów :   

Re: Wymiana Bulls-Grizzlies-Wolves-Knicks-Maverics-Pistons-Nuggets-Raptors

Yuuzek napisał:

a tak btw, nie powinny byc cap holdy pickow z 1r uwzglednione w wyliczeniach , skoro jestesmy trakcie draftu ?

Myślałem, czy napisać o tym w swoim pierwszym poście (w sumie napisałem, ale usunąłem ) Teoretycznie w NBA liczymy cap holdy z picków dopiero po podpisaniu kontraktu przez gracza lub jego 120% PO WYBORZE. Jesteśmy w trakcie draftu, więc teoretycznie picki, które nie zostały jeszcze wybrane są o wartości "0".

Offline

 

#19 2019-08-01 09:40:54

matbabiarz

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2018-09-21
Posty: 480
Punktów :   

Re: Wymiana Bulls-Grizzlies-Wolves-Knicks-Maverics-Pistons-Nuggets-Raptors

Mazi napisał:

Yuuzek napisał:

a tak btw, nie powinny byc cap holdy pickow z 1r uwzglednione w wyliczeniach , skoro jestesmy trakcie draftu ?

Myślałem, czy napisać o tym w swoim pierwszym poście (w sumie napisałem, ale usunąłem ) Teoretycznie w NBA liczymy cap holdy z picków dopiero po podpisaniu kontraktu przez gracza lub jego 120% PO WYBORZE. Jesteśmy w trakcie draftu, więc teoretycznie picki, które nie zostały jeszcze wybrane są o wartości "0".

Tak - tutaj jest chyba to racją, ale czy one do momentu podpisania nie są traktowane jako cap holdy - bo musimy mieć miejsce w salary by każdy z picków podpisać i teoretycznie jeśli drużyna ponad hard capem ma pick z pierwszej rundy to nie powinna móc go podpisać?


2018/2019 #1 | 2019/2020 #3 | 2020/2021 #1

Offline

 

#20 2019-08-01 09:56:34

 Dymu90

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 562
Punktów :   
WWW

Re: Wymiana Bulls-Grizzlies-Wolves-Knicks-Maverics-Pistons-Nuggets-Raptors

Jak jak coś to potwierdzam dalej. Robię sobie miejsce w salary, do tego dostaje mnóstwo picków i prawda de KBD, którego jestem psychofanem. No i Stanley Johnson kurwa! Proszę sie dalej kłócić. Pozdrawiam.

Offline

 

#21 2019-08-01 10:38:17

Mazi

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-10-20
Posty: 630
Punktów :   

Re: Wymiana Bulls-Grizzlies-Wolves-Knicks-Maverics-Pistons-Nuggets-Raptors

Potwierdzam dołączenie do dealu. Zrzucenie zbędnego balastu zrobię do wieczora, jeśli pozwolicie, bo zaraz wychodzę z domu.

Offline

 

#22 2019-08-01 10:50:30

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Wymiana Bulls-Grizzlies-Wolves-Knicks-Maverics-Pistons-Nuggets-Raptors

matbabiarz napisał:

Mazi napisał:

Yuuzek napisał:

a tak btw, nie powinny byc cap holdy pickow z 1r uwzglednione w wyliczeniach , skoro jestesmy trakcie draftu ?

Myślałem, czy napisać o tym w swoim pierwszym poście (w sumie napisałem, ale usunąłem ) Teoretycznie w NBA liczymy cap holdy z picków dopiero po podpisaniu kontraktu przez gracza lub jego 120% PO WYBORZE. Jesteśmy w trakcie draftu, więc teoretycznie picki, które nie zostały jeszcze wybrane są o wartości "0".

Tak - tutaj jest chyba to racją, ale czy one do momentu podpisania nie są traktowane jako cap holdy - bo musimy mieć miejsce w salary by każdy z picków podpisać i teoretycznie jeśli drużyna ponad hard capem ma pick z pierwszej rundy to nie powinna móc go podpisać?

Na 100% nie liczą się do momentu wyboru - i tutaj zawsze tak było i w NBA - nie liczą się też jako capholdy.
Michał to wprowadził dla wygody.
Draft odbywa się teoretycznie jeszcze w poprzednim sezonie, podpisanie następuje dopiero po moratorium dopiero w nowym - a wymiany idą z reguly w trakcie już na zasadach nowego sezonu.
Dlatego drużyny w RL zwlekaja z podpisaniem graczy podlegających negocjacjom - bo idąc tak w wymianach liczą się w salary jako 0, "prawa do". U nas trzeba od razu podpisać po wyborze żeby trochę utrudnić ale wcześniej liczą się jako 0. Tak było w tej lidze zawsze

Offline

 

#23 2019-08-01 11:23:40

Mazi

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-10-20
Posty: 630
Punktów :   

Re: Wymiana Bulls-Grizzlies-Wolves-Knicks-Maverics-Pistons-Nuggets-Raptors

Poprawka do tego, co napisałeś. Po drafcie w NBA nie liczą się jako 0 mimo braku podpisu. Liczą się jako 120% ustalonej kwoty (czyli max. jaki mogą zarobić). Taka ciekawostka CBA, która nie ma większego znaczenia u nas.

Offline

 

#24 2019-08-01 11:28:44

dawlenkiewicz

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2017-10-11
Posty: 326
Punktów :   

Re: Wymiana Bulls-Grizzlies-Wolves-Knicks-Maverics-Pistons-Nuggets-Raptors

Potwierdzam jeszcze raz, wymieniam dwa dalsze picki za 20, gdzie na oko będzie jeszcze gracz z którego będę mocniej zadowolony na starcie sezonu

Offline

 

#25 2019-08-01 11:29:33

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Wymiana Bulls-Grizzlies-Wolves-Knicks-Maverics-Pistons-Nuggets-Raptors

Mazi napisał:

Poprawka do tego, co napisałeś. Po drafcie w NBA nie liczą się jako 0 mimo braku podpisu. Liczą się jako 120% ustalonej kwoty (czyli max. jaki mogą zarobić). Taka ciekawostka CBA, która nie ma większego znaczenia u nas.

Przy wymianie?
Sprawdzałem to w CBAFAQ jakieś 2 tygodnie temu i dałbym głowę że to jest 0. - Pojawia się caphold 120% wybranego gracza po moratorium o ile jeszcze nie jest podpisany. Ten caphold wprowadzono dość niedawno żeby drużyny nie przyciągały rookies do konca FA żeby mieć trochę więcej miejsca w salary. Zresztą dlatego u nas gracz jest automatycznie podpisywany w momencie wyboru - tak gdzieś dwa lata temu to wprowadziliśmy.

Ostatnio edytowany przez Wooden (2019-08-01 11:33:18)

Offline

 

#26 2019-08-01 15:16:27

 hermman89

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2014-05-20
Posty: 1104
Punktów :   

Re: Wymiana Bulls-Grizzlies-Wolves-Knicks-Maverics-Pistons-Nuggets-Raptors

GM Bulls proszę o  argumentacje

Offline

 

#27 2019-08-02 00:19:56

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Wymiana Bulls-Grizzlies-Wolves-Knicks-Maverics-Pistons-Nuggets-Raptors

Jako że Skorup siedzi obecnie w Seattle negocjując założenie tam nowego klubu NBA - za jego zgodą podbijam tę wymianę.

Offline

 

#28 2019-08-02 07:00:25

jaqjordan

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 377
Punktów :   

Re: Wymiana Bulls-Grizzlies-Wolves-Knicks-Maverics-Pistons-Nuggets-Raptors

Nie sądziłem że jest potrzebna z mojej strony. Za niewiadomą w postaci pick #3, gorszego z braci Curry i beznadziejnego Reggiego Jacksona dostaję pakiet Horford + Lowry i jeszcze dodatkowo Taja. Ja tam jestem szczęśliwy z samego faktu pozbycia się Reggiego. Cała reszta jest tłem A tak na poważnie to dla mnie to był no-brainer. Nie wiedziałem, że za ten pick mogę tyle dostać.


GM Bulls

Offline

 

#29 2019-08-02 09:21:59

 hermman89

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2014-05-20
Posty: 1104
Punktów :   

Re: Wymiana Bulls-Grizzlies-Wolves-Knicks-Maverics-Pistons-Nuggets-Raptors

Deal , zmiany w bazie będą w niedziele wieczorem lub poniedziałek . Miłego weekendu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.apocalypticshinobi.pun.pl www.seafights.pun.pl www.uzumakinaruto.pun.pl www.123tza.pun.pl www.pedagogika2010euhe.pun.pl