Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets


#16 2019-10-29 19:49:14

dawlenkiewicz

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2017-10-11
Posty: 326
Punktów :   

Re: UFA Richaun Holmes

Jak powyżej jestem za i to już ze skutkiem natychmiastowym

Offline

 

#17 2019-10-29 19:57:14

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: UFA Richaun Holmes

matbabiarz napisał:

Imho - jak nikt nie wyrazi obiekcji to tego bym się trzymał. Wooden też nie będzie poszkodowany, bo i tak go Dawid przebił.

Przecież będę poszkodowany i zgłaszam obiekcje.
Plus to ma duży sens - żeby drużyny mogły dogrywać mecze przy pladze kontuzji nie musząc co i rusz nowego gracza podpisywać na 10 dni.
Ja bym to zostawił na stałe z tego powodu a już na pewno się nie zgadzam na zmianę zasady w trakcie sezonu.

Offline

 

#18 2019-10-29 21:45:42

matbabiarz

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2018-09-21
Posty: 480
Punktów :   

Re: UFA Richaun Holmes

Wooden napisał:

matbabiarz napisał:

Imho - jak nikt nie wyrazi obiekcji to tego bym się trzymał. Wooden też nie będzie poszkodowany, bo i tak go Dawid przebił.

Przecież będę poszkodowany i zgłaszam obiekcje.
Plus to ma duży sens - żeby drużyny mogły dogrywać mecze przy pladze kontuzji nie musząc co i rusz nowego gracza podpisywać na 10 dni.
Ja bym to zostawił na stałe z tego powodu a już na pewno się nie zgadzam na zmianę zasady w trakcie sezonu.

Wytłumacz jak będziesz poszkodowany?


2018/2019 #1 | 2019/2020 #3 | 2020/2021 #1

Offline

 

#19 2019-10-30 01:31:40

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: UFA Richaun Holmes

matbabiarz napisał:

Wytłumacz jak będziesz poszkodowany?

Żeby go wyrównać będę musiał kogoś zwolnić

Offline

 

#20 2019-10-30 08:50:14

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: UFA Richaun Holmes

Wooden napisał:

matbabiarz napisał:

Wytłumacz jak będziesz poszkodowany?

Żeby go wyrównać będę musiał kogoś zwolnić

A co w sytuacji, gdy kontuzjowany gracz wróci do gry? Będziesz miał 16 osób na gwarancie? A potem 17 i 18?
Takie coś łatwo doprowadzi do tego, że będziesz miał w składzie więcej graczy niż maja inni i nagle, gdy zawodnik trafi na IL będzie to traktowane jako "dar z niebios", bo hej...nagle możesz podpisać dodatkowego gracza do zespołu.

Offline

 

#21 2019-10-30 08:58:39

dawlenkiewicz

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2017-10-11
Posty: 326
Punktów :   

Re: UFA Richaun Holmes

Czekajcie, no tak przecież Ty możesz go wyrównać To jest btw jednak jeszcze większy absurd

Nie masz hajsu, nie masz wyjątków, ale dajesz komuś 10 dni i teraz magicznie możesz mu zaproponować kontrakt.

To jest wg mnie mega luka w naszym CBA, żeby wyrównać kogoś mając gracza na 10 dniach GM powinien dysponować konkretnym źródłem $ (salary cap, MLE, minimum, cokolwiek)

Offline

 

#22 2019-10-30 12:52:35

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: UFA Richaun Holmes

dawlenkiewicz napisał:

Czekajcie, no tak przecież Ty możesz go wyrównać To jest btw jednak jeszcze większy absurd

Nie masz hajsu, nie masz wyjątków, ale dajesz komuś 10 dni i teraz magicznie możesz mu zaproponować kontrakt.

To jest wg mnie mega luka w naszym CBA, żeby wyrównać kogoś mając gracza na 10 dniach GM powinien dysponować konkretnym źródłem $ (salary cap, MLE, minimum, cokolwiek)

No nieprawda. Nie mógłbym go wyrównać gdybym nie miał MLE przecież. A mam i może wyrównam, mam na to dobę zdaje się, więc teraz on podpisał, jak zobaczę jak zagra w nocy to na tej podstawie zdecyduję czy go masz Ty czy ja.
Bez kasy i/lub wyjątku bym przecież nie mógł, to jest oczywiste.

Offline

 

#23 2019-10-30 12:55:20

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: UFA Richaun Holmes

host3234 napisał:

Wooden napisał:

matbabiarz napisał:

Wytłumacz jak będziesz poszkodowany?

Żeby go wyrównać będę musiał kogoś zwolnić

A co w sytuacji, gdy kontuzjowany gracz wróci do gry? Będziesz miał 16 osób na gwarancie? A potem 17 i 18?
Takie coś łatwo doprowadzi do tego, że będziesz miał w składzie więcej graczy niż maja inni i nagle, gdy zawodnik trafi na IL będzie to traktowane jako "dar z niebios", bo hej...nagle możesz podpisać dodatkowego gracza do zespołu.

W zeszłym roku musiałeś wtedy kogoś zwolnić albo sprzedać. Ale mogłeś dawać te umowy, więc teraz zmiana w trakcie sezonu i to w momencie kiedy coś takiego się wydarza raczej nie wchodzi w grę.
A bez takiej możliwości potem będzie płacz że ktoś nie może dograć spotkań bo ma 3 ludzi poza rotacją, 4 kontuzjowanych a nie ma czasu bawić się w 10 dniówki.
Ja bym w ogóle tego nie zmieniał a jeśli już zmieniał to w sposób przemyślany w trakcie offseason.

Offline

 

#24 2019-10-30 13:41:17

dawlenkiewicz

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2017-10-11
Posty: 326
Punktów :   

Re: UFA Richaun Holmes

Wooden napisał:

dawlenkiewicz napisał:

Czekajcie, no tak przecież Ty możesz go wyrównać To jest btw jednak jeszcze większy absurd

Nie masz hajsu, nie masz wyjątków, ale dajesz komuś 10 dni i teraz magicznie możesz mu zaproponować kontrakt.

To jest wg mnie mega luka w naszym CBA, żeby wyrównać kogoś mając gracza na 10 dniach GM powinien dysponować konkretnym źródłem $ (salary cap, MLE, minimum, cokolwiek)

No nieprawda. Nie mógłbym go wyrównać gdybym nie miał MLE przecież. A mam i może wyrównam, mam na to dobę zdaje się, więc teraz on podpisał, jak zobaczę jak zagra w nocy to na tej podstawie zdecyduję czy go masz Ty czy ja.
Bez kasy i/lub wyjątku bym przecież nie mógł, to jest oczywiste.

Ok to ma sens bo przez chwilę myślałem że możesz go wyrównać po prostu jak powiedzmy gracza RFA w offseason. Teraz to brzmi git

Offline

 

#25 2019-10-30 14:56:46

matbabiarz

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2018-09-21
Posty: 480
Punktów :   

Re: UFA Richaun Holmes

Imho 15 gwarantów maks i kropka. Wprowadziliśmy już 2 IR - jak ktoś potrzebuje to dobiera sobie 10tki. Ale gwaranty powinny być w limicie maksymalnym i nie uważam tego za cokolwiek kontrowersyjnego - poza DPE.

Jak obowiązuje zasada, że CBA, a jak nie CBA to prawdziwe CBA to sprawa jest oczywista.


2018/2019 #1 | 2019/2020 #3 | 2020/2021 #1

Offline

 

#26 2019-10-30 16:48:58

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: UFA Richaun Holmes

matbabiarz napisał:

Imho 15 gwarantów maks i kropka. Wprowadziliśmy już 2 IR - jak ktoś potrzebuje to dobiera sobie 10tki. Ale gwaranty powinny być w limicie maksymalnym i nie uważam tego za cokolwiek kontrowersyjnego - poza DPE.

Jak obowiązuje zasada, że CBA, a jak nie CBA to prawdziwe CBA to sprawa jest oczywista.

Rozumiem że chcesz zmienić zasady w trakcie sezonu z okazji konkretnego przypadku który Ci z jakiegoś powodu nie leży. Ciekawe co sam byś zrobił w takiej sytuacji jako komisarz.

BTW chcesz żeby te dwa IL oznaczały żonglerkę 10-dniówkami?

Offline

 

#27 2019-10-30 21:13:32

matbabiarz

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2018-09-21
Posty: 480
Punktów :   

Re: UFA Richaun Holmes

1) Komisarz w temacie napisał, że uważa tę zmianę (?! - przecież nie ma nic takiego w CBA, więc jaką zmianę, to jest zapisanie coś co powinno być oczywiste) za sensowną.

2) Mamy 2IR spoty, jak ktoś chce / może, a ma 15 podpisanych kontraktów i nie robi DPE to tak, oznacza to korzystanie z 10-day lub 2-Way. Plus jak powinieneś wiedzieć jako GOAT Fantasy - wcale nie potrzebujesz 15 * 82 mecze by wypełnić sloty w lidze tylko (o kurwa, wiedza tajemna) 10 * 820 by wykorzystać wszystkie dostępne mecze. I (o kurwa - znowu wiedza tajemna!) nie ma najmniejszego problemu by to wyrobić. Mało tego - kary nie są wcale od liczby 819!

3) Wniosek - nie zgrywaj obrońcy tych, którzy nie dogrywają slotów - chcesz po prostu wyłapać dobrego FA nie zwalniając innego zawodnika i efektywnie łamiąc przy tym zasady CBA bo mimo najmocniejszego składu na papierze jesteś w dupie od startu rozgrywek.

Case closed.


2018/2019 #1 | 2019/2020 #3 | 2020/2021 #1

Offline

 

#28 2019-10-30 21:45:50

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: UFA Richaun Holmes

matbabiarz napisał:

1) Komisarz w temacie napisał, że uważa tę zmianę (?! - przecież nie ma nic takiego w CBA, więc jaką zmianę, to jest zapisanie coś co powinno być oczywiste) za sensowną.

2) Mamy 2IR spoty, jak ktoś chce / może, a ma 15 podpisanych kontraktów i nie robi DPE to tak, oznacza to korzystanie z 10-day lub 2-Way. Plus jak powinieneś wiedzieć jako GOAT Fantasy - wcale nie potrzebujesz 15 * 82 mecze by wypełnić sloty w lidze tylko (o kurwa, wiedza tajemna) 10 * 820 by wykorzystać wszystkie dostępne mecze. I (o kurwa - znowu wiedza tajemna!) nie ma najmniejszego problemu by to wyrobić. Mało tego - kary nie są wcale od liczby 819!

3) Wniosek - nie zgrywaj obrońcy tych, którzy nie dogrywają slotów - chcesz po prostu wyłapać dobrego FA nie zwalniając innego zawodnika i efektywnie łamiąc przy tym zasady CBA bo mimo najmocniejszego składu na papierze jesteś w dupie od startu rozgrywek.

Case closed.

Ten drugi podpunkt to już niepotrzebny rant, ale pod 1) się podpisuję. Nie potrzebujesz 16 zawodnika by dobić do 820 GP. Przy 15 graczach w drużynie to nawet przy 2 graczach OOS trzeba się mocno postarać, by musieć koniecznie korzystać z dodatkowego zaciągu typu two-way czy 10-dniówka.
@Michał - wysłuchałeś obu stron (Wooden vs reszta świata). Podejmij decyzję  i zakończmy temat. Ale nie róbmy tego w sposób, że rano Wooden wrzuci  "Dobra, Holmes zagrał chujowo w nocy, nie chcę go, koniec tematu". Potrzebujemy decyzji którą będziemy mogli sugerować się w kolejnych takich sytuacjach (najlepiej wpisaną do CBA).

Offline

 

#29 2019-10-31 05:15:35

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: UFA Richaun Holmes

Wyrównuję korzystając z części MLE i czekam na decyzję komisarza w kwestii zwalniania innego gracza

Offline

 

#30 2019-10-31 05:18:07

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: UFA Richaun Holmes

matbabiarz napisał:

1) Komisarz w temacie napisał, że uważa tę zmianę (?! - przecież nie ma nic takiego w CBA, więc jaką zmianę, to jest zapisanie coś co powinno być oczywiste) za sensowną.

Skoro coś działało w jeden sposób w zeszłym sezonie, a chcesz żeby zaczęło działać w inny w tym, to jak chcesz to nazwać inaczej niż zmianą mądralo?
Reszta to takie Twoje pitu pitu, ale w tym konkretnym miejscu próbujesz zamazać rzeczywistość.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wayofninja.pun.pl www.wsus.pun.pl www.opowiadaniarp.pun.pl www.la2husaria.pun.pl www.android24.pun.pl