Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets


#31 2019-12-01 12:55:23

matbabiarz

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2018-09-21
Posty: 480
Punktów :   

Re: Wymiana Nuggets - Hornets - Knicks - Bulls - Mavs

Dawid - ale to zawsze było robione normalnie (przynajmniej od kiedy jestem w tej lidze) - tylko tutaj Wy odwaliliście samowolkę.

A) Formalnie ta wymiana dopiero dzisiaj mogła być przybita przez komisarza
B) Po przybiciu jak zależy Wam na czasie to zrzucacie graczy i pobieracie swoich nowych - po przyklepaniu jest na to 48h zgodnie z CBA

I regulamin jest oczywisty i precyzyjny w tej sprawie, a za tą akcję macie w moich oczach w chuj minusa.


2018/2019 #1 | 2019/2020 #3 | 2020/2021 #1

Offline

 

#32 2019-12-01 14:24:31

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: Wymiana Nuggets - Hornets - Knicks - Bulls - Mavs

Nie mialem czasu zerknąć tutaj wczesniej na spokojnie.
I kurwa - zgadzam się w pełni z Mattem i ...[sic] z Woodenem. Od tego jest CBA, żeby go przestrzegać. Deal powinien zostać przyklepany oficjalnie 1 grudnia - i tutaj nawet nie ma z czym dyskutować. To jest proste, jasne i oczywiste.
Jestem strasznie zaskoczony, że tutaj zaszła taka próba. A może nawet nie tyle zaskczony...co rozczarowany taką zagrywką i postawa niektórych osób.
Tak ja pisał Yuuzek -w tym roku o tytule mogą zadecydować detale (oraz to co kucharz kładzie Jokicowi na talerz każdego wieczoru podczas kolacji) i każdy mecz w jedną czy drugą stonę ma znaczenie.

Zresztą pieprzyc to.
Było, minęło.
Smród pozostał.
Gramy dalej.

PS: W mojej opinii żaden z pozyskanych graczy nie powinien dzisiaj zagrać. U nikogo z Was. Niezależnie czy w tankującej drużynie Mavs, czy w bijących się o tytuł Nuggets Dawida. To pozwoliłoby wszystkim wyjść z tej sytuacji z twarzą i byłoby po problemie. Ale decyzja należy do Was.

Ostatnio edytowany przez host3234 (2019-12-01 14:31:56)

Offline

 

#33 2019-12-01 14:46:06

dawlenkiewicz

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2017-10-11
Posty: 326
Punktów :   

Re: Wymiana Nuggets - Hornets - Knicks - Bulls - Mavs

Czy mamy jakiś zapis lub tak robiliśmy ze jak deal idzie jednego dnia to egzekucja ma iść dnia następnego? Serio pytam bo o to tutaj się rozchodzi a nie wiedziałem o takiej zasadzie.

Ja poprosiłem wszystkich o zrzucenie graczy w ciągu dnia wczoraj by każdy miał czas na zrobienie roszad. Rozumiem ze opcja Michała by to on zrobił samodzielnie zmiany w składach dzis rano to lepsza opcja? Wychodzi przecież na to samo.

Serio nie wiedziałem ze gracze powinni być w drużynach dopiero 2-ego. Bo fakt ze na yahoo do 9 rano można brać graczy wciąż na dzień dzisiejszy sprawia ze sytuacja jest mega niejasna.

Aby temu zapobiec mozemy wprowadzić zapis ze jak deal ma być wprowadzony dnia A to gracze mogą najwcześniej być zmienieni dnia A+1.

Offline

 

#34 2019-12-01 14:55:47

matbabiarz

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2018-09-21
Posty: 480
Punktów :   

Re: Wymiana Nuggets - Hornets - Knicks - Bulls - Mavs

Dawid. Wy wymianę zrobiliście na Y! 30.11. O to chodzi. Jak udałoby się dopiąć wszystko tak by zagrali 1.12 po tym jak komisarz klepnął i graczy byście zrzucili i podjęli to ABSOLUTNIE NIKT by nic nie powiedział. Bo byłoby to zgodne z CBA. Wymiana graczy na Y! przed zapadalnością dealu jest niezgodna. Ja nie rozumiem czemu coś tak kurwa prostego muszę tłumaczyć 7 raz.


2018/2019 #1 | 2019/2020 #3 | 2020/2021 #1

Offline

 

#35 2019-12-01 15:00:41

matbabiarz

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2018-09-21
Posty: 480
Punktów :   

Re: Wymiana Nuggets - Hornets - Knicks - Bulls - Mavs

I nie, argument że „przecież by to nic nie zmieniło” nie jest argumentem inteligentnej osoby, za którą Cię uważam Dawid.


2018/2019 #1 | 2019/2020 #3 | 2020/2021 #1

Offline

 

#36 2019-12-01 15:10:08

dawlenkiewicz

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2017-10-11
Posty: 326
Punktów :   

Re: Wymiana Nuggets - Hornets - Knicks - Bulls - Mavs

Ok czyli jak rozumiem w tym przypadku powinienem poprosić wszystkich graczy z wymiany by nastawili budzik na 7 rano w sobotę byśmy mogli zrzucić graczy i podebrać swoich 😊 rozumiem ze z perspektywy linijki przełożonej do CBA jest tu luka, ale brakuje mi trochę ludzkiego pierwiastka w tych zarzutach.

Wciąż uważam ze zapis o tym ze gracze mogą być wymienieni najwcześniej dnia kolejnego po akceptacji deala rozwiązałby ten problem

Offline

 

#37 2019-12-01 15:18:31

matbabiarz

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2018-09-21
Posty: 480
Punktów :   

Re: Wymiana Nuggets - Hornets - Knicks - Bulls - Mavs

Masz oczywisty zapis, że ma się to stać do 48h po zaakceptowaniu - czy stanie się to minutę czy 47 godzin i 59 minut po tym - mam to gdzieś. U Was stało się to 15h PRZED akceptacją dealu. Czy naprawdę potrzeba 3 stron na forum byś zrozumiał, że złamaliście regulamin i nie szedł w zaparte?


2018/2019 #1 | 2019/2020 #3 | 2020/2021 #1

Offline

 

#38 2019-12-01 18:48:37

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Wymiana Nuggets - Hornets - Knicks - Bulls - Mavs

dawlenkiewicz napisał:

Czy mamy jakiś zapis lub tak robiliśmy ze jak deal idzie jednego dnia to egzekucja ma iść dnia następnego? Serio pytam bo o to tutaj się rozchodzi a nie wiedziałem o takiej zasadzie.

Rozchodzi się o to że zrobiliście pełną samowolke bez legalnej akceptacji komisarza. Mógłbym na tej zasadzie teraz oddać bez wrzucenia wymiany na forum np Davisa za Westbrooka i pytać o chuj chodzi protestującej reszcie - to by była IDENTYCZNA sytuacja bo zapis w CBA mówi że wymiana przed terminem zapadalności po prostu nie istnieje, niezależnie czy jest wrzucona czy nie.

dawlenkiewicz napisał:

Ja poprosiłem wszystkich o zrzucenie graczy w ciągu dnia wczoraj by każdy miał czas na zrobienie roszad. Rozumiem ze opcja Michała by to on zrobił samodzielnie zmiany w składach dzis rano to lepsza opcja? Wychodzi przecież na to samo.

No to
A) poprosiłeś ich o złamanie regulaminu
B) nie, opcja Michała jest nielegalna, poza wyjątkowymi przypadkami Komisarz nie jest ok robienia takich rzeczy tylko gracze
C) dlatego jest tak trudno mieć graczy następnego dnia odkąd razu bo musisz przypilnować wszystkich żeby legalnie zwolnili i podjęli graczy - Ty pominąłeś "legalnie"

dawlenkiewicz napisał:

Serio nie wiedziałem ze gracze powinni być w drużynach dopiero 2-ego. Bo fakt ze na yahoo do 9 rano można brać graczy wciąż na dzień dzisiejszy sprawia ze sytuacja jest mega niejasna.

Odwracasz kota ogonem dobrze wiedząc że to nie o to chodzi.

Z punktu widzenia CBA zwolniliście graczy pod kontraktami bez powodu (z powodu nieistniejącej wymiany) i z tego powodu wymiana nawet nie powinna się odbyć. Na tym polega nie traktowanie CBA od linijki - nie domagam uznania moich umów dla Irvinga i Goberta - choć zgodnie z CBA mam do tego pełne prawo, a domagam się żebyście zrobili deal kurwa legalnie. Bo ten podpunkt został wprowadzony specjalnie po to żeby nikt nie odpierdalał takiego cyrku.

Prawda jest taka że wymiana ciągle nie została legalnie podbita i powinniscie teraz zwolnić graczy podjąć swoich i po podbiciu powtórzyć proces w drugą stronę. Bo w tym momencie macie w składach nie swoich graczy. Jedyny powód dla którego to się nie wydarzyło jest to że macie po swojej stronie Komisarza bioracego udział w wymianie.

Dodatkowo żenujące jest ze jak zaczęliście dropować graczy od razu pisałem wam na priv że odpierdalacie.

Jeszcze bardziej żenujące jest to że wyjebaliście jaja na resztę ligi i słuszny protest nie cofając wymiany i nie czekając na legalny termin. To się kurwa w pale nie mieści. Czyściutki PiS.

Ostatnio edytowany przez Wooden (2019-12-01 18:51:10)

Offline

 

#39 2019-12-01 19:03:58

dawlenkiewicz

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2017-10-11
Posty: 326
Punktów :   

Re: Wymiana Nuggets - Hornets - Knicks - Bulls - Mavs

Ok staram się spojrzeć na to z Waszej strony i zrozumieć te argumenty. Jeśli wprowadziło to jakieś duże zamieszanie to sorry za to.

Wciąż uważam że cała sytuacja powinna znależć jakieś rozwiązanie na przyszłość bo na razie słyszę tylko zarzuty i fochy w moją stronę i nic konstruktywnego. Ja robiąc to nie chciałem obejść CBA ani zrobić czegoś na swoją korzyść, zwyczajnie mająć na uwadze że deal idzie 1 grudnia i mając weekend chciałem spiąc tą wymianę na własnie 1 grudnia bo jednak deal na 5 drużyn jest problematyczny. Skoro też komisarz nie widział w tym problemu a jednak część ligi widzi to myślę że gdzieś jest jakiś rozjazd w postrzeganiu tych zasad i dobrze byłoby to wyjaśnić i uszczelnić.

Offline

 

#40 2019-12-01 21:54:01

swiatkoszykowki

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-13
Posty: 801
Punktów :   

Re: Wymiana Nuggets - Hornets - Knicks - Bulls - Mavs

Wooden napisał:

Widze że jesteśmy w klimacie „Nie mamy pańskiego płaszcza  i co pan nam zrobi?" bo złapani za rękę na łamaniu CBA postanowiliście udawać że nic się nie dzieje i nawet sobie trudu ze zwolnieniem graczy nie zadaliście.
"Łamiemy zasady a Ty możesz wypierdalać." Gratuluję podejścia. Nie wiem czy jest sens kontynuować zabawę w takim środowisku.

BTW mam totalnie w chuju kiedy kto będzie miał graczy w szerszym kontekście - tu jest tak rażąco łamane CBA idealnie w przytoczonym wcześniej punkcie że to aż śmieszne że maja z tym problem dwie osoby a nie kurwa całą liga.

Dopiero to przeczytałem. Kto nawet sobie trudu nie zadał z przenoszeniem graczy? Napiszę drugi raz mi Goberta ktoś wrzucił do drużyny bo grzecznie czekałem na to kiedy mam de facto tych graczy zwolnić. Także może władze zadadzą sobie trochę trudu w podejmowaniu konkretnych i spójnych decyzji zamiast straszyć o zmianie środowiska jak Greta...

Ostatnio edytowany przez swiatkoszykowki (2019-12-01 21:55:54)


Charlotte Hornets
Roster
13/14-5th|14/15-9th|15/16-9th|16/17-16th|18/19-14th|19/20-9th|20/21-10th

Offline

 

#41 2019-12-01 22:15:15

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Wymiana Nuggets - Hornets - Knicks - Bulls - Mavs

dawlenkiewicz napisał:

Ok staram się spojrzeć na to z Waszej strony i zrozumieć te argumenty. Jeśli wprowadziło to jakieś duże zamieszanie to sorry za to.

Wciąż uważam że cała sytuacja powinna znależć jakieś rozwiązanie na przyszłość bo na razie słyszę tylko zarzuty i fochy w moją stronę i nic konstruktywnego. Ja robiąc to nie chciałem obejść CBA ani zrobić czegoś na swoją korzyść, zwyczajnie mająć na uwadze że deal idzie 1 grudnia i mając weekend chciałem spiąc tą wymianę na własnie 1 grudnia bo jednak deal na 5 drużyn jest problematyczny. Skoro też komisarz nie widział w tym problemu a jednak część ligi widzi to myślę że gdzieś jest jakiś rozjazd w postrzeganiu tych zasad i dobrze byłoby to wyjaśnić i uszczelnić.

Jest rozwiązanie - nie łamać zasad. Jest na to przepis w CBA wiec co, mamy wprowadzić kolejny taki sam?
1. Nie można robić wymian przed 1 grudnia
2. Nie można robić wymian na Y przed akceptacja wszystkich stron i komisarza
3. Wymiana nawet wpisana na forum nie istnieje do momentu kiedy jest technicznie możliwa
4. Dopiero kiedy wymiana jest technicznie możliwa komisarz może ja rozpatrzeć i zaakceptować, nie wcześniej

Zostały złamane wszystkie cztery bardzo precyzyjne warunki a Ty piszesz ze sytuacja powinna znaleźć jakieś rozwiązanie na przyszłość. Przecież to jest rozwiązanie i to bardzo wyraźnie odnoszące się właśnie do takich sytuacji.

Zarzut brzmi: zlamaliscie zasady. Foch brzmi: zlamaliscie zasady mimo zwracania uwagi że lamiecie zasady. Rzeczywiście zupełnie to niemerytoryczne.

Kolejny zarzut - zgodnie z CBA wymiana wciąż nie została zaakceptowana przez Komisarza którego także przestrzeganie CBA obowiazuje co oznacza że macie w składach nie swoich graczy których nie możecie używać

Offline

 

#42 2019-12-02 18:42:07

swiatkoszykowki

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-13
Posty: 801
Punktów :   

Re: Wymiana Nuggets - Hornets - Knicks - Bulls - Mavs

W takim razie Hornets o wnioskują o cofnięcie tej umowy, do tego fakt odejścia Dawida z ligi sprawia że Hornets x2 rezygnują z tej wymiany. Karnie Hornets zobowiązuja się nie grać transferowanymi zawodnikami w tylu spotkaniach w ilu grali "świezo" sprowadzeni.


Charlotte Hornets
Roster
13/14-5th|14/15-9th|15/16-9th|16/17-16th|18/19-14th|19/20-9th|20/21-10th

Offline

 

#43 2019-12-02 18:53:03

 hermman89

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2014-05-20
Posty: 1104
Punktów :   

Re: Wymiana Nuggets - Hornets - Knicks - Bulls - Mavs

swiatkoszykowki napisał:

W takim razie Hornets o wnioskują o cofnięcie tej umowy, do tego fakt odejścia Dawida z ligi sprawia że Hornets x2 rezygnują z tej wymiany. Karnie Hornets zobowiązuja się nie grać transferowanymi zawodnikami w tylu spotkaniach w ilu grali "świezo" sprowadzeni.

Wniosek odrzucony.

Offline

 

#44 2019-12-02 19:04:22

swiatkoszykowki

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-13
Posty: 801
Punktów :   

Re: Wymiana Nuggets - Hornets - Knicks - Bulls - Mavs

hermman89 napisał:

swiatkoszykowki napisał:

W takim razie Hornets o wnioskują o cofnięcie tej umowy, do tego fakt odejścia Dawida z ligi sprawia że Hornets x2 rezygnują z tej wymiany. Karnie Hornets zobowiązuja się nie grać transferowanymi zawodnikami w tylu spotkaniach w ilu grali "świezo" sprowadzeni.

Wniosek odrzucony.


Charlotte Hornets
Roster
13/14-5th|14/15-9th|15/16-9th|16/17-16th|18/19-14th|19/20-9th|20/21-10th

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zdhzarzewie.pun.pl www.martwa-ziemia.pun.pl www.szkicuj.pun.pl www.talisman.pun.pl www.pierwszabebel.pun.pl