#1 2019-12-02 09:26:17

dawlenkiewicz

President of Basketball Operations

Punktów :   

Zmiana GMa Denver Nuggets

Długo zastanawiałem się latem czy kontynuować grę w lidze i tylko ze względu na jakiś tam plan przebudowy chciałem to pociągnąć dalej. Liga zajmuje mi jednak zbyt dużo czasu i wiem że mógłbym po prostu zluzować i być mniej aktywnym ale ciężko mi jest nie angażować się w coś co robię na 100%. A ostatnie tygodnie, dogadywanie wymiany i myślenie o drużynie strasznie ciążyły mi na bani i mam wręcz wyrzuty sumienia że tak to wygląda. Prywatnie mam za dużo pomysłów które potrzebują mocno mojej uwagi i na tym trzeba się jednak skupić mocniej. Od jakiegoś czasu z roku na rok świadomie odejmuję sobie sprawy związane z NBA i w którymś momencie trzeba było tez uciąć grę w naszej lidze. Myślę że to dobry moment jako że moja przebudowa niejako została dokonana przy wymianie grudniowej (za której niepoprawność mogę tylko przeprosić).

Żeby nie zostawiać ligi z problemem szukałem w międzyczasie też zastępstwa i takim oto sposobem płynnie przechodzimy do informacji że oddaję swoją drużynę devolaj'owi. Mam nadzieję większości jak nie wszystkim jest to znana postać i jak pewnie wiecie doświadczony gracz

Także dzięki za grę i powodzenia w tym zaciętym sezonie!

#2 2019-12-02 09:59:59

KUz

Punktów :   

Re: Zmiana GMa Denver Nuggets

To ja zacznę:

LeBron to GOAT

#3 2019-12-02 10:06:23

Wooden

Moderator

Punktów :   

WTF?

Poza wszystkim - zmiany to się konsultuje z ligą a nie oddaje drużyny komu się chce

Ostatnio edytowany przez Wooden (2019-12-02 10:06:43)

#4 2019-12-02 10:07:51

Wooden

Moderator

Punktów :   

A poza tym Jordan w obecnej NBA byłby co najwyżej 3&D rolesem

#5 2019-12-02 10:15:31

jaqjordan

Punktów :   

Co tu się??

"Dzięki talentowi możesz wygrywać spotkania, ale to inteligencja i gra zespołowa sprawia, że wygrywa się mistrzostwa"- Michael Jordan

#6 2019-12-02 10:16:03

matbabiarz

Punktów :   

Oferuję minimum weterana Jordanowi!

A poza tym O_o

Mistrz #DFNBAPL 2018/2019

#7 2019-12-02 10:17:47

host3234

Punktów :   

dawlenkiewicz napisał:

Długo zastanawiałem się latem czy kontynuować grę w lidze i tylko ze względu na jakiś tam plan przebudowy chciałem to pociągnąć dalej. Liga zajmuje mi jednak zbyt dużo czasu i wiem że mógłbym po prostu zluzować i być mniej aktywnym ale ciężko mi jest nie angażować się w coś co robię na 100%. A ostatnie tygodnie, dogadywanie wymiany i myślenie o drużynie strasznie ciążyły mi na bani i mam wręcz wyrzuty sumienia że tak to wygląda. Prywatnie mam za dużo pomysłów które potrzebują mocno mojej uwagi i na tym trzeba się jednak skupić mocniej. Od jakiegoś czasu z roku na rok świadomie odejmuję sobie sprawy związane z NBA i w którymś momencie trzeba było tez uciąć grę w naszej lidze. Myślę że to dobry moment jako że moja przebudowa niejako została dokonana przy wymianie grudniowej (za której niepoprawność mogę tylko przeprosić).

Żeby nie zostawiać ligi z problemem szukałem w międzyczasie też zastępstwa i takim oto sposobem płynnie przechodzimy do informacji że oddaję swoją drużynę devolaj'owi. Mam nadzieję większości jak nie wszystkim jest to znana postać i jak pewnie wiecie doświadczony gracz

Także dzięki za grę i powodzenia w tym zaciętym sezonie!

O cholera. Tyle pracy włożonej w ta wymianę ostatnią i teraz rezygnujesz? Damn, szkoda. Niemniej rozumiem - ta gra jest w opór czasochłonna.

Wielkie dzięki za wspolną grę i oby do zobaczenia w innej lidze.

PS:Hej, devolaju - dla mnie Jordan to GOAT!
PS2:Co chcesz za Isaaca?

#8 2019-12-03 12:17:29

Skorup

Punktów :   

Wooden napisał:

A poza tym Jordan w obecnej NBA byłby co najwyżej 3&D rolesem

mam nadzieję że to tylko dla podgrzania atmosfery

Dawid , powodzenia z tymi prywatnymi projektami, oby czas został dobrze spożytkowany, pozdro !

Stopka forum

RSS