Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets


#16 2021-09-01 22:28:46

matbabiarz

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2018-09-21
Posty: 480
Punktów :   

Re: Early Bird Exception

Zadałem sobie trud i znalazłem wpis, który jest odzwierciedlony w CBA, które teraz Wooden (na mniej niż 24h przed startem FA obalić).

Zapraszam do sprawdzenia -> http://www.dfnbapl.pun.pl/viewtopic.php?pid=8878#p8878

Ta propozycja została przyjęta i wpisana w CBA. Jej autorem jest... Wooden.

Czy możemy zamknąć już ten festiwal żenady?


2018/2019 #1 | 2019/2020 #3 | 2020/2021 #1

Offline

 

#17 2021-09-02 00:07:04

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Early Bird Exception

Ten festiwal opiera się na tym że to czego nie ma w CBA bierzemy z NBA. Yuuzkowi i mi pochrzanił się non-Bird z Early Birdem. Ale głosowaliśmy Early Birda a nie Non Birda który został wpisany. Myślę że każdy kto wtedy grał pamięta sytuację. IMO Early Bird jest zgodny z moją definicją, definicja non-Birda która została wpisana do CBA jest nielogiczna- zgodnie z nią gracz który wynajdzie kogoś fajnego na FA i da mu kontrakt dłuższy niż rok jest idiotą. Zamiast nagrody w postaci Early Birda dostaje karę (120% poprzedniej umowy jako maks i jej 130% jako caphold), gdzie typ który ot tak dał minimum, dostaje RFA i pełne PB. To jest skrajny kretynizm bo promuje głupotę i zachowawcze działania.

BTW czepianie się timingu to jeszcze większą głupota. Ostatnio zmieniliśmy mechanikę działania ligi W TRAKCIE SEZONU.

Ostatnio edytowany przez Wooden (2021-09-02 00:08:39)

Offline

 

#18 2021-09-02 08:20:51

 mackwiatkowski

President of Basketball Operations

Skąd: Wola
Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1225
Punktów :   
WWW

Re: Early Bird Exception

Wooden napisał:

Zgłosiłem Komisarzowi błąd - nie zmianę - w CBA na tydzień przed startem FA i napisałem na forum.

Komisarz się ze mną zgodził że to błąd - ale zapomniał wrzucić to na forum (ma prawo być zajęty).

Wy olaliście moją informację że jest błąd - a teraz się burzycie że nie powiedziałem wcześniej że jest błąd - to wyklucza argument "za późno na takie zmiany" - nie jest moją winą że to olaliście.

Jeśli faktycznie tak było - a czemu miałoby tak nie być - to jestem z Woodenem. Nie można tego przesuwać do kolejnego offseason

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.andrzeje.pun.pl www.nova.pun.pl www.kraby.pun.pl www.massmedia.pun.pl www.bap-poland.pun.pl