Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets


#1 2024-04-26 15:40:00

jkrecidlo

Komisarz

Zarejestrowany: 2017-09-02
Posty: 589
Punktów :   

Propozycje zmian w CBA

Proszę, byśmy przedyskutowali zmiany w CBA przed startem sezonu 2024/2025.

1. Zakaz wycofywania ofert po godzinie (dwóch?) od jej złożenia
W poprzednim off-season Tomek mógł zatrzymać Butlera i Beala po kosztach wycofując wcześniej złożone oferty, gdy inni GM-owie złożyli już propozycje, których nie mogli wycofać. Uważam, że to niesprawiedliwe i że trzeba wprowadzić jakiś deadline na zmianę zdania. Godzina? Dwie? Moim zdaniem nie więcej.

Dodawajcie swoje propozycje. Wszystko przedyskutujemy – mamy dużo czasu:)

Offline

 

#2 2024-04-26 15:46:48

marion90

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 663
Punktów :   

Re: Propozycje zmian w CBA

W ogóle bym zrezygnował z jakiejkolwiek możliwości wycofywania ofert, żeby uniknąć potencjalnych kwasów.
Przykład:
Składam ofertę na jakiegoś zawodnika A. Ktoś mnie przebija. Ale jeśli w ciągu ostatniej godziny złożyłem ofertę na zawodnika B, mogę z niej zrezygnować i przebić tego ktosia.
To nie jest jakieś mega skomplikowane, niemniej w pewnym sensie wypacza licytację, bo ten ktoś mógł dać ofertę, aby zablokować możliwość przebicia przeze mnie. A jak zrezygnuję z zawodnika B, bo zmieszczę się w czasie, to go przebiję.


Boston Celtics

Offline

 

#3 2024-04-26 16:32:30

 PawełJ

President of Basketball Operations

Skąd: Wągrowiec
Zarejestrowany: 2020-12-09
Posty: 176
Punktów :   

Re: Propozycje zmian w CBA

Zgadzam się, że nie powinno być możliwości wycofania złożonej oferty a edycja już złożonej powinna się liczyć jako kolejny bid


GM Raptors

Offline

 

#4 2024-04-27 18:47:08

chyzio

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2022-07-14
Posty: 92
Punktów :   

Re: Propozycje zmian w CBA

Moja propozycja zmiany: trzymajmy się zapisów CBA, a nie ze 10 lat temu tak zrobiliśmy i tego się trzymamy i to wiemy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naukarch.pun.pl www.bpkrakow.pun.pl www.biaklan.pun.pl www.kmorhen.pun.pl www.lotr-katahha.pun.pl