Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets


#1 2013-11-02 14:11:18

 pankostek

President of Basketball Operations

Skąd: Retiro, Buenos Aires
Zarejestrowany: 2013-06-06
Posty: 47
Punktów :   

Pomysły na ograniczenie tankowania.

Sam się zastanawiam, jak rozegrać ten sezon, gdzie na miejsce w ścisłej elicie szans nie mam, za to mógłbm pograć o TOP8. Z  drugiej strony najrozsądzniej byłoby postarać się zwiększyć szanse na wysoki pick w nadchodzącym drafcie i w ten sposób załatać dziury w składzie. I tak oto rozmyślając przyszedł mi do głowy pomysł jak można wynagrodzić menedżerom ligowych średniaków to, że angażują się w walkę do ostatniej kolejki:

Draft w systemie snake. A zatem pierwsza runda tradycyjnie jak w NBA (loteria, najmocniejsi wybierają ostatni etc.), natomiast w drugiej rundzie kolejność odwrócona, czyli najlepsi wybierają na początku. To dobra motywacja - warto walczyć o picki w trzeciej dziesiątce, zwłaszcza w obładowanych draftach, jak ten nadchodzący.

Co sądzicie o tym pomyśle?

Jeżeli wprowadzać taką reformę to teraz, póki jeszcze żadne second-rounery nie zostały zhandlowane.

Offline

 

#2 2013-11-02 15:10:06

Mazi

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-10-20
Posty: 630
Punktów :   

Re: Pomysły na ograniczenie tankowania.

4 dni i już się poddajesz? Jak ja prowadzę po 4 dniach, a myślałem, że będę czerwoną latarnią ligi, po przejęciu teamu po nieaktywnym graczu, to inni też mogą dojść na sam szczyt.
Sam pomysł niespecjalnie mi się podoba. W ROTO nie jest tak trudno uzupełnić skład, a wiele ekip zrezygnuje po pierwszym sezonie z zawodników, którym będą kończyć się kontrakty, więc będzie z czego dobierać.

Offline

 

#3 2013-11-02 15:22:20

 pankostek

President of Basketball Operations

Skąd: Retiro, Buenos Aires
Zarejestrowany: 2013-06-06
Posty: 47
Punktów :   

Re: Pomysły na ograniczenie tankowania.

Ja nie rezygnuję Wszystko idzie zgodnie z planem. Po prostu myślałem o jakichś "nagrodach" dla czołówki

Offline

 

#4 2013-11-02 18:06:21

 KGorkiewicz

Komisarz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 505
Punktów :   

Re: Pomysły na ograniczenie tankowania.

Dobry pomysł, trzeba o tym pomyśleć. Dajcie mi trochę czasu bo zaraz mam party urodzinowe i do jutra jestem 'nieczynny'


http://img89.imageshack.us/img89/1674/9eh.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.android24.pun.pl www.wayofninja.pun.pl www.la2husaria.pun.pl www.opowiadaniarp.pun.pl www.comfon.pun.pl