Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets


#1 2014-08-20 08:39:04

 KGorkiewicz

Komisarz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 505
Punktów :   

Uzupełnione strony drużyn i wolni agenci w wątku offseason.

Dopóki wszyscy nie uzupełnią swoich stron drużyn, nie ruszymy nawet z draftem, dlatego, że nie będzie możliwa żadna wymiana. Dlatego Panowie, spinamy dupki i proszę poświęcić godzinkę na pracę, szczególnie nad swoją wizytówką GMowską, czyli stroną drużyny. Kilka drużyn - Utah, Phoenix nawet nie ma założonych swoich stron - są to nowi zawodnicy, ale muszą to zrobić. Nowy GM New York Knicks jest proszony raz jeszcze o podanie kontaktu do siebie oraz zrobienie nowej strony drużyny, albo pod wątkiem starym zaktualizowanie.

http://www.dfnbapl.pun.pl/viewforum.php?id=6 Tutaj proszę zakładać strony drużyn.


BOSTON CELTICS


BROOKLYN NETS


CHARLOTTE HORNETS:


CHICAGO BULLS


DENVER NUGGETS


LOS ANGELES CLIPPERS


LOS ANGELES LAKERS



MEMPHIS GRIZZLIES


MINNESOTA TIMBERWOLVES


NEW YORK KNICKS


OKLAHOMA CITY THUNDER


ORLANDO MAGIC - cap holdy


PORTLAND TRAIL BLAZERS


PHOENIX SUNS


SACRAMENTO KINGS


SAN ANTONIO SPURS


SEATTLE SUPERSONICS


TORONTO RAPTORS


UTAH JAZZ


WASHINGTON WIZARDS

Ostatnio edytowany przez KGorkiewicz (2014-08-27 08:41:38)


http://img89.imageshack.us/img89/1674/9eh.png

Offline

 

#2 2014-08-20 15:25:06

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: Uzupełnione strony drużyn i wolni agenci w wątku offseason.

Nie wiem, czy tylko ja zwróciłem na to uwagę, ale facet od Knicks to zgłosił się, zajął miejsce i później się już nie pojawił?
Nie znam gościa, ale czy na pewno chcemy później uganiać się za kimś, by wziął udział w jakimś przedsięwzięciu np. Draft? Z ekipą z zeszłego roku przynajmniej jest kontakt na TT i wiadomo, że wcześniej, czy później tutaj zajrzą. Nowi gracze, którzy wchodzą w buty wolnych drużyn powinni być pod czujnym okiem i według mnie "nowy" GM Knicks - hermman89 zupełnie nie zdał egzaminu. Nie widziałem go tutaj od 3 miesięcy, czyli od dnia w którym zapisał się na listę rezerwową.

Niemal codziennie widzę natomiast tutaj użytkownika o ksywce Kobe i osobiście, jako jeden ze współgrających, wolałbym jego widzieć wśród GM'ów [a już najbardziej osobę, które posiada aktywne konta na Twitterze]. Zero prywaty - osobiście nie znam gościa kompletnie.
Dobrze byłoby jak najszybciej uzyskać do niego jakiś kontakt, jeśli oczywiście przystaniesz na moją propozycję Karol. Głosy innych użytkowników tez mile widziane.

Offline

 

#3 2014-08-20 19:07:04

 KGorkiewicz

Komisarz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 505
Punktów :   

Re: Uzupełnione strony drużyn i wolni agenci w wątku offseason.

host3234 napisał:

Nie wiem, czy tylko ja zwróciłem na to uwagę, ale facet od Knicks to zgłosił się, zajął miejsce i później się już nie pojawił?
Nie znam gościa, ale czy na pewno chcemy później uganiać się za kimś, by wziął udział w jakimś przedsięwzięciu np. Draft? Z ekipą z zeszłego roku przynajmniej jest kontakt na TT i wiadomo, że wcześniej, czy później tutaj zajrzą. Nowi gracze, którzy wchodzą w buty wolnych drużyn powinni być pod czujnym okiem i według mnie "nowy" GM Knicks - hermman89 zupełnie nie zdał egzaminu. Nie widziałem go tutaj od 3 miesięcy, czyli od dnia w którym zapisał się na listę rezerwową.

Niemal codziennie widzę natomiast tutaj użytkownika o ksywce Kobe i osobiście, jako jeden ze współgrających, wolałbym jego widzieć wśród GM'ów [a już najbardziej osobę, które posiada aktywne konta na Twitterze]. Zero prywaty - osobiście nie znam gościa kompletnie.
Dobrze byłoby jak najszybciej uzyskać do niego jakiś kontakt, jeśli oczywiście przystaniesz na moją propozycję Karol. Głosy innych użytkowników tez mile widziane.

Powiem tak, hermman89 pisał do mnie wiadomości, przez tą stronę, natomiast prawdą jest to, że też zwróciłem na to uwagę, że facet zagląda na forum rzadko i nic w związku ze swoją drużyną jeszcze nie zrobił i nie ma z nim kontaktu.

Martwi mnie też słaby kontakt z pankostek - który nawet na twitterze przestał się udzielać i tylko potwierdził swój udział w II sezonie - jedyna wiadomość od bodajże Maja. Na forum też nie wchodził.

Myślę, że możemy ustalić deadline, na 'zrobienie' stron drużyn na np. 25 sierpień a potem, w razie dalszej nieaktywności, znaleźć zastępstwo.


http://img89.imageshack.us/img89/1674/9eh.png

Offline

 

#4 2014-08-23 20:06:13

 hermman89

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2014-05-20
Posty: 1104
Punktów :   

Re: Uzupełnione strony drużyn i wolni agenci w wątku offseason.

Jestem na wakacjach w środku lasu na rybach od dwóch tygodni , jest bardzo kiepski zasięg, jutro wracam i robie stronę.
Codziennie zaglądałem na stronę żeby zagrać więc nie oleje gry na pewno 😊

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.android24.pun.pl www.comfon.pun.pl www.opowiadaniarp.pun.pl www.wayofninja.pun.pl www.wsus.pun.pl