Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets


#1 2019-12-02 09:26:17

dawlenkiewicz

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2017-10-11
Posty: 326
Punktów :   

Zmiana GMa Denver Nuggets

Długo zastanawiałem się latem czy kontynuować grę w lidze i tylko ze względu na jakiś tam plan przebudowy chciałem to pociągnąć dalej. Liga zajmuje mi jednak zbyt dużo czasu i wiem że mógłbym po prostu zluzować i być mniej aktywnym ale ciężko mi jest nie angażować się w coś co robię na 100%. A ostatnie tygodnie, dogadywanie wymiany i myślenie o drużynie strasznie ciążyły mi na bani i mam wręcz wyrzuty sumienia że tak to wygląda. Prywatnie mam za dużo pomysłów które potrzebują mocno mojej uwagi i na tym trzeba się jednak skupić mocniej. Od jakiegoś czasu z roku na rok świadomie odejmuję sobie sprawy związane z NBA i w którymś momencie trzeba było tez uciąć grę w naszej lidze. Myślę że to dobry moment jako że moja przebudowa niejako została dokonana przy wymianie grudniowej (za której niepoprawność mogę tylko przeprosić).

Żeby nie zostawiać ligi z problemem szukałem w międzyczasie też zastępstwa i takim oto sposobem płynnie przechodzimy do informacji że oddaję swoją drużynę devolaj'owi. Mam nadzieję większości jak nie wszystkim jest to znana postać i jak pewnie wiecie doświadczony gracz

Także dzięki za grę i powodzenia w tym zaciętym sezonie!

Offline

 

#2 2019-12-02 09:59:59

KUz

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2014-05-20
Posty: 396
Punktów :   

Re: Zmiana GMa Denver Nuggets

To ja zacznę:

LeBron to GOAT

Offline

 

#3 2019-12-02 10:06:23

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Zmiana GMa Denver Nuggets

WTF?

Poza wszystkim - zmiany to się konsultuje z ligą a nie oddaje drużyny komu się chce

Ostatnio edytowany przez Wooden (2019-12-02 10:06:43)

Offline

 

#4 2019-12-02 10:07:51

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Zmiana GMa Denver Nuggets

A poza tym Jordan w obecnej NBA byłby co najwyżej 3&D rolesem

Offline

 

#5 2019-12-02 10:15:31

jaqjordan

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 377
Punktów :   

Re: Zmiana GMa Denver Nuggets

Co tu się??


GM Bulls

Offline

 

#6 2019-12-02 10:16:03

matbabiarz

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2018-09-21
Posty: 480
Punktów :   

Re: Zmiana GMa Denver Nuggets

Oferuję minimum weterana Jordanowi!

A poza tym O_o


2018/2019 #1 | 2019/2020 #3 | 2020/2021 #1

Offline

 

#7 2019-12-02 10:17:47

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1178
Punktów :   

Re: Zmiana GMa Denver Nuggets

dawlenkiewicz napisał:

Długo zastanawiałem się latem czy kontynuować grę w lidze i tylko ze względu na jakiś tam plan przebudowy chciałem to pociągnąć dalej. Liga zajmuje mi jednak zbyt dużo czasu i wiem że mógłbym po prostu zluzować i być mniej aktywnym ale ciężko mi jest nie angażować się w coś co robię na 100%. A ostatnie tygodnie, dogadywanie wymiany i myślenie o drużynie strasznie ciążyły mi na bani i mam wręcz wyrzuty sumienia że tak to wygląda. Prywatnie mam za dużo pomysłów które potrzebują mocno mojej uwagi i na tym trzeba się jednak skupić mocniej. Od jakiegoś czasu z roku na rok świadomie odejmuję sobie sprawy związane z NBA i w którymś momencie trzeba było tez uciąć grę w naszej lidze. Myślę że to dobry moment jako że moja przebudowa niejako została dokonana przy wymianie grudniowej (za której niepoprawność mogę tylko przeprosić).

Żeby nie zostawiać ligi z problemem szukałem w międzyczasie też zastępstwa i takim oto sposobem płynnie przechodzimy do informacji że oddaję swoją drużynę devolaj'owi. Mam nadzieję większości jak nie wszystkim jest to znana postać i jak pewnie wiecie doświadczony gracz

Także dzięki za grę i powodzenia w tym zaciętym sezonie!

O cholera. Tyle pracy włożonej w ta wymianę ostatnią i teraz rezygnujesz? Damn, szkoda. Niemniej rozumiem - ta gra jest w opór czasochłonna.

Wielkie dzięki za wspolną grę i oby do zobaczenia w innej lidze.

PS:Hej, devolaju - dla mnie Jordan to GOAT!
PS2:Co chcesz za Isaaca?

Offline

 

#8 2019-12-03 12:17:29

Skorup

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2018-07-29
Posty: 290
Punktów :   

Re: Zmiana GMa Denver Nuggets

Wooden napisał:

A poza tym Jordan w obecnej NBA byłby co najwyżej 3&D rolesem

mam nadzieję że to tylko dla podgrzania atmosfery

Dawid , powodzenia z tymi prywatnymi projektami, oby czas został dobrze spożytkowany, pozdro !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grad.pun.pl www.zakkw.pun.pl www.sonataintersol.pun.pl www.ligapokemongra.pun.pl www.narutoms.pun.pl