Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets


#1 2015-10-15 18:26:07

sobriquet84

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 560
Punktów :   

RFA: Deadline składania ofert

Rozmawiałem dzisiaj o tym z Maćkiem i nie mogę znaleźć żadnej jednoznacznej zasady tu na forum, więc zakładam wątek.

Mianowicie chodzi o przypadek, gdy mój RFA nie dostaje oferty od nikogo, ja zaś nie chcę mieć go tylko na rok na QO, ale chcę dać mu dłuższy kontrakt. W takim wypadku są dwie kwestie:

1. Jaki minimalny kontrakt mogę mu zaproponować? (

Maciek mówił mi, że była gdzieś o tym mowa, że musi to być łącznie gwarantowane minimum wielkość QO, ale może być rozłożona na kilka lat, czyli np. mam QO=9, więc mogę dać kontrakt 3x3).

2. Czy po zaproponowaniu przeze mnie kontraktu ktoś może mnie jeszcze przebić?

Rozumiem, że tak. Ale w takim razie potrzebujemy jakiegoś deadline'u, w którym w przypadku braku oferty muszę dać QO (jak w NBA). W innym wypadku wszyscy będą czekali z oferowaniem swoim graczom kontraktów, żeby potem móc podpisać ich za mniejsze pieniądze na dłużej.

Z Maćkiem zgodziliśmy się, że można zrobić w ten sposób:

Do końca 23.10 (północ 24.10) jest czas na oferty dla RFA. Jeśli nie ma żadnej oferty do tego czasu, to automatycznie wskakuje QO. Ale żeby uniknąć sytuacji, w której właściciel RFA czeka do 23.59 i "kradnie" gracza za półdarmo, to powinien być jeszcze drugi deadline do końca 24.10 (północ 25.10), do którego inni gracze mają jeszcze czas, żeby przebić oferty właściciela. Po tym deadline'ie właściciel standardowo ma jeszcze 24h na wyrównanie oferty.

Wiem, że takich sytuacji nie będzie wiele, ale myślę, że jeśli to zdefiniujemy, to oszczędzimy sobie potencjalnych problemów później.

Offline

 

#2 2015-10-15 18:28:39

 KGorkiewicz

Komisarz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 505
Punktów :   

Re: RFA: Deadline składania ofert

Dokladnie jest tak jak piszesz i możemy ten deadline ustalić na ten dzień, który napisałeś


http://img89.imageshack.us/img89/1674/9eh.png

Offline

 

#3 2015-10-15 20:31:27

solekck

Komisarz

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 562
Punktów :   

Re: RFA: Deadline składania ofert

A czy można robić tak jak np. tutaj zrobił Yuuzek: http://dfnbapl.pun.pl/viewtopic.php?id=592, że oferujemy swojemu RFA ofertę wyprzedzając działania innych GM-ów?

Offline

 

#4 2015-10-15 20:50:30

Mazi

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-10-20
Posty: 630
Punktów :   

Re: RFA: Deadline składania ofert

solekck napisał:

A czy można robić tak jak np. tutaj zrobił Yuuzek: http://dfnbapl.pun.pl/viewtopic.php?id=592, że oferujemy swojemu RFA ofertę wyprzedzając działania innych GM-ów?

Oczywiście, że tak.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.prawowspia.pun.pl www.ligapokemongra.pun.pl www.zakkw.pun.pl www.grad.pun.pl www.sonataintersol.pun.pl