Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets


#1 2016-03-04 14:56:13

Yuuzek

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 630
Punktów :   

Nowy menago i co następuje

Więc witam na pokładzie Macieja Staszewskiego - na twitterze znanego pod nickiem @wooden13 , który zastępuję Pawła.

W związku z tym, iż trade deadline minął już wprowadzamy małą pomoc dla nowego gracza, dla niego trade deadline jest przedłużony do 11.03, do godziny 23:59.

Więc każdy kto chce wykonać jeszcze jakiś ruch może wykonywać wymiany tylko nowym zespołem(trójstronne wymiany są tylko tak dozwolone, że nowi zawodnicy pozyskani przez starych menago mogą pochodzić tylko z nowej drużyny, mam nadzieję że jasno to wyjaśniłem ^^).

Powodzenia na nowej drodze życia!

Offline

 

#2 2016-03-04 15:06:28

oeskaer

Komisarz

Zarejestrowany: 2015-10-13
Posty: 909

Re: Nowy menago i co następuje

Yuuzek napisał:

Więc każdy kto chce wykonać jeszcze jakiś ruch może wykonywać wymiany tylko nowym zespołem(trójstronne wymiany są tylko tak dozwolone, że nowi zawodnicy pozyskani przez starych menago mogą pochodzić tylko z nowej drużyny, mam nadzieję że jasno to wyjaśniłem ^^).

Nie wiem, czy nie o to Ci chodziło, ale możemy zrobić jak w NBA - przy wymianie 3 lub więcej stron, każda drużyna musi "dotykać" każdą z pozostałych, czyli posłać coś do pozostałych i otrzymać coś od pozostałych.

Offline

 

#3 2016-03-04 15:15:30

Yuuzek

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 630
Punktów :   

Re: Nowy menago i co następuje

nie , chodziło mi o to, że zawodników można dawać do i brać z drużyny Maćka(Pistons chyba to będzie ) przykład

3stronna wymiana

DET
bierze
gracz a
gracz b
gracz g

oddaje
gracz c
gracz d
gracz e
gracz f


teamA
bierze
gracz c
gracz d

oddaje
gracz a
gracz b

teamB
bierze
gracz e
gracz f

oddaje

gracz g

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ancientlegion.pun.pl www.wirtualmonster-yaoirpg.pun.pl www.uwbinformatyka.pun.pl www.forestwars.pun.pl www.998straz112.pun.pl