Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets


#1 2017-11-10 19:09:26

sobriquet84

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 560
Punktów :   

Powrót Yuuzka

Jako, że pojawiło się kilka głosów, które mają wątpliwości, czy decyzja o oddaniu zespołu Oskara Yuuzkowi jest dobrą, chciałem wytłumaczyć całą sprawę. Przede wszystkim, to ja odezwałem się do Maćka i zaproponowałem mu powrót do ligi i przejęcie drużyny Oskara. Dlaczego?

1. Sixers to kontender w tym sezonie i Oskar wykonał kawał świetnej roboty, składając ten zespół do kupy. Nie chciałem oddawać go nowemu/niesprawdzonemu menadżerowi w trakcie sezonu, bo nie chciałbym, że kto wypaczył wynik rywalizacji. Maciek daje gwarancje, że będzie wiedział, jak prowadzić zespół i będzie miał intencję, żeby wygrać ligę.

2. Maciek jest zasłużoną osobą dla tej ligi jako dwukrotny zwycięzca i współkomisarz. Już w momencie, kiedy oddawał poprzedni zespół, powiedziałem mu, że drzwi do powrotu stoją dla niego otworem. Z perspektywy ligi im więcej dobrych GM-ów, tym lepiej. Co do Maćka nikt chyba nie ma żadnych wątpliwości, że jest w elicie.

3. Rozumiem wątpliwości niektórych osób, że "Maciek przychodzi na gotowe". To przypadek, że akurat tak się stało. Ale też z perspektywy ligi tłumaczę to punktem nr 1.

4. Rozumiem wątpliwości niektórych osób, że Maciek zostawił ligę i teraz wraca i od razu może walczyć o mistrzostwo znowu. Moje rozumowanie idzie tutaj tym tokiem: Fakt, jak wysoko jest poprzedni zespół Maćka dowodzi, że nie zostawił go wcale w fatalnej sytuacji. Nie zakładam nigdy, że ktokolwiek miał złe intencje, więc i w tym przypadku tego nie robię i wychodzę z założenia, że jakikolwiek był jego powód o odejściu z ligi, to miał do niego prawo. Wychodzę z założenia, że każdy ma prawo zmienić zdanie i jako, że jest to jedna taka sytuacja w tej lidze w karierze Maćka, to nie mam podstaw, żeby zakładać, że się powtórzy. Jeśli się powtórzy, oczywiście w przyszłości będę to traktował inaczej.

5. Dotarły do mnie głosy, że Maciek w innej lidze wziął i potem zostawił szybko zespół. Nie byłem tego świadomy, ale też nie biorę tego w tej sytuacji pod uwagę, bo rozmawiamy o naszej lidze. Jeśli sytuacja tutaj by się powtórzyła, to wtedy oczywiście będzie to brane pod uwagę.

6. Chciałbym, żeby było jasne, że mam zamiar w taki sam sposób traktować wszystkie podobne sprawy. A więc:

A) Każdy ma prawo do zmiany zdania/błędu.
B) Za pierwszym razem zawsze będę zakładał dobre intencję GM-a.
C) Biorę pod uwagę tylko zachowania w naszej lidze.
D) Decyzję będą podejmowane z perspektywy dobra ligi.

Mam nadzieję, że to wyjaśnia moją decyzję. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszam do dyskusji.

Offline

 

#2 2017-11-10 22:14:03

swiatkoszykowki

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-13
Posty: 801
Punktów :   

Re: Powrót Yuuzka

Proponuję symbolicznie za AWOL od ligi utratę picku w pierwszej rundzie nadchodzącego draftu


Charlotte Hornets
Roster
13/14-5th|14/15-9th|15/16-9th|16/17-16th|18/19-14th|19/20-9th|20/21-10th

Offline

 

#3 2017-11-10 23:55:52

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Powrót Yuuzka

Dla mnie to bullshit, ale już pisałem o tym na TT i Przemkowi prywatnie.
To jest totalnie niesprawiedliwe względem wszystkich tych, którzy mozolnie się przebudowują po walce za wszelką cenę o wygraną (w tym mnie w przyszłości). Wystarczy najwyraźniej wypiąć się potem na ligę, a po chwili komisarz zaproponuje Ci przejęcie gotowego kontendera.
Yuuzek miał prawo wypiąć się na ligę żeby odpocząć od tej formy zabawy i nie dziwię się że przyjął ofertę. Nie kumam tylko czemu w ogóle taką ofertę dostał, wobec tego, że nawet sam Komisarz pisał, że Yuuzek będzie miał pierwszeństwo w powrocie do ligi... ZA ROK.

Offline

 

#4 2017-11-12 16:49:45

Yuuzek

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 630
Punktów :   

Re: Powrót Yuuzka

Odpowiem co do sytuacji w innej lidze. Oskar mnie mocno poprosił, żebym przejął ten zespół, który rok temu wygrał ligę. Oddałem go Dawidowi dlatego, że nie znam tamtej ligi, kojarzę kilka osób tylko i ciężko byłoby mi się wdrożyć tam.

Tutaj znam ligę dobrze, nie muszę się uczyć CBA na nowo bo sam uczestniczyłem w jego tworzeniu oraz, co najważniejsze, znam tu wszystkich i wiem czego się mogę spodziewać po każdym.

Brakowało mi trochę tej atmosfery i trochę innym okiem patrzę teraz na dynastie po tej przerwie. Wiem, ze ta sytuacja jest kontrowersyjna ale tak jak pisał Przemek, ja nie zabiegałem o powrot, mogę tylko prosić o wyrozumiałość i zaufanie mi, że będę robił wszystko, żeby nie popsuć pracy Oskara.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cszone.pun.pl www.spotmulti.pun.pl www.naruto-forum-all.pun.pl www.rl-map-no-pvp.pun.pl www.sn.pun.pl