Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets


#1 2016-01-11 20:40:18

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1178
Punktów :   

Najgorszy deal/Najlepszy deal

Przygotowania do obrony zmuszają do szukania nowych zajęć.

Wielokrotnie w ostatnim czasie myślałem o swojej drużynie - o wymianach, które mógłbym zrobić inaczej. A także tych których nie zrobiłem i dzisiaj tego żałuję. I wpadł mi do głowy pomysł, by założyć wreszcie jakiś wątek w tym dziale forum.

Z perspektywy czasu wiele rzeczy wygląda inaczej...

Najgorsze wymiany:

3. WYMIANA

Do 76ers:
- Trevor Ariza - $4 000 000
- CJ McCollum - $915,243
- 1rd pick Knicks 2016


Do Blazers:
- Myles Turner - $2 831 900
- Mo Williams - $1 448 490
- 2rd pick 76ers 2016


Komentarz:
Dwóch graczy z TOP70 za Turnera, którego jest very long prospect. I do tego dołożyłem jeszcze 1rd pick. W dniu wymiany wahałem się, czy oddać McColluma, czy Leonarda. I jak widać popełniłem błąd.  Dzisiaj mocno żałuję tej wymiany, bo za pakiet McCollum + Ariza i 1rd pick mogłem wyciągnąć więcej


2. WYMIANA

Do Pistons wędruje:
-Javale McGee
-Ed Davis

Do Lakers:
-Thaddeus Young


Komentarz: Jeszcze jako Pistons.  Wierzyłem w McGee. I srogo się przejechałem. Young to dziś gracz TOP50 fantasy.


1. WYMIANA

Detroit Pistons oddają
-DeMar DeRozan - kontrakt 5 mln/y (1+1 TO)

Los Angeles Clippers oddają:
- Giannis Antetokounmpo - 0,5 mln/y
- Tyler Zeller - 1,5 mln/y
- Alexey Shved - 1,5 mln/year
- 2 picki 2-rundowe - 2014,2015


Komentarz: Wtedy jeszcze jako Pistons. Najgorszy deal w moim życiu. Wziąłem Antka, nie sprawdzając wcześniej faktu, że nie będę miał żadnych praw do gracza na kontrakcie 0,5 mln. Czyli oddałem DeRozana kompletnie za darmo. Wszystko było efektem kontuzji Rose'a. Chciałem szybko przebudowac skład, kilka głupich wymian i bang...

Najlepsze wymiany:

3. WYMIANA

Do Blazers wędruje:
- Carmelo Anthony 15 mln za sezon + opcja na kolejny

Do Kings trafia:
-Derrick Rose - 15 mln za sezon +opcja na kolejny
-Pattrick Patterson 0.981084 -> 15/16  1.068.916
-Prawo do zamiany 2rd picków w 2016 roku



Komentarz: Ta wymiana właściwie uratowała mi grę.  Dokonałem jej z niegrającym już Rafałem Otockim. W naszym pierwszym drafcie postawiłem na Derricka Rose'a, mimo, że do wzięcia miałem A. Davisa. I żałowałem tego ruchu przez kolejne 2 lata...aż nie przytrafiła się szansa na pozyskanie Melo. Ten ruch pozwolił mi na pozyskanie gracza z TOP20 gry, którego następnie zamieniłem na Lowry'ego. A jego z kolei...

2. WYMIANA

Do Blazers:

- Victor Oladipo - 11 mln/y
- 1rd pick Phoenix Suns 2017
- 1rd pick Atlanta Hawks 2017

Do Hawks:

- Kyle Lowry - 6 mln/y
- 2rd pick 76ers 2016


Komentarz: A jego z kolei na masę dobrych rzeczy. O Oladipo walczyłem podczas Free-Agency, nie udało się. Lowry był u mnie nadwyżką, bo miałem juz Kembę i Paytona, a Lowry był graczem, który nabijał cyferki "na już". Dokonałem świetnej wymiany,  pozyskując mega perspektywicznego Oladipo i co najwazniejsze - pick Suns 2017, który może być dla mnie jak pick Nets dla Celtics. Co ciekawe - jest to wymiana na której nikt nie ucierpiał - zyskałem zarówno ja, jak i Przemek.

1. WYMIANA

Do Blazers:
Kemba Walker - 10 mln za sezon
Cody Zeller - 3 mln

Do Lakers:
-Joe Johnson - 4,9 mln
-Ersan Ilyasvoa - 5,0 mln
-pick Celtics 1rd 2015


Komentarz: Kocham ten deal. I o ile w dniu wymiany miałem wątpliwości, bo faktycznie - kontrakt Iso Joe był całkiem sweet, a Kemba martwił swoim %FG, tak po roku ta wymiana wygląda jak steal. Kemba podciągnął %FG  i obecnie jest TOP20 graczem fantasy - będzie stanowił trzon mojego zespołu w przyszłości. Iso Joe zestarzał się, Ilyasova trafił na rynek FA, a pickiem Celtics okazał się WCS, który póki co walczy z kontuzjami. Byc może w przyszłości coś z niego będzie, ale i tak - Kemba za WCS'a to według mnie solidny deal. noł ofens Panie Komisarzu.

Wyróżnienie:

- zejście z picku TOP3 w Drafcie 2015 na TOP8, pozyskując po drodze 3x 1rd picki, a na końcu wybierając Porzingisa.



A jakie są Wasze najlepsze/najgorsze wymiany?
Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami!

Ostatnio edytowany przez host3234 (2016-01-11 20:43:19)

Offline

 

#2 2016-01-11 20:49:07

oeskaer

Komisarz

Zarejestrowany: 2015-10-13
Posty: 886

Re: Najgorszy deal/Najlepszy deal

Bardzo fajny pomysł i ciekawie się to czyta komuś, kto niedawno dołączył. Starym wygom pewnie jeszcze bardziej podejdzie taka zabawa.

Ja jeszcze zbyt krótko gram, by się czymkolwiek chwalić lub wyciągać daleko idące wnioski ze swoich decyzji, ale pozyskanie McColluma faktycznie wygląda genialnie dla mnie.

Natomiast to tutaj:

host3234 napisał:

Wyróżnienie:
- zejście z picku TOP3 w Drafcie 2015 na TOP8, pozyskując po drodze 3x 1rd picki, a na końcu wybierając Porzingisa.

powinieneś wrzucić największym fontem możliwym, bo wg mnie to właśnie jest Twój najlepszy ruch podczas Twojej gry.

Offline

 

#3 2016-01-11 22:01:28

sobriquet84

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 560
Punktów :   

Re: Najgorszy deal/Najlepszy deal

Myślę, że nie powinienem przypominać o tym Łukaszowi, który już pewnie nigdy nie będzie ze mną handlował, ale to jest deal, który ustawił mój zespół:

Do Atlanty:  Damian Lillard i 1-rundowy pick Suns w 2017 roku

Do Phoenix: Nikola Pekovic, 1-rundowy pick Hawks w 2015 roku i 2-rundowy pick Clippers w 2015 roku

To była oczywiście wypadkowa tego, że nie tankowałem w zeszłym sezonie, mimo że zaczynałem w połowie z ostatniego miejsca i na Lillardzie i chłopaczkach pokroju Omriego Casspiego dojechałem całkiem wysoko w tabeli, więc mój pick okazał się być niższy niż pick Łukasza ostatecznie. Do tego pick od Suns pomógł mi zgarnąć moją drugą gwiazdę, czyli Kyle'a Lowry'ego za 6 milionów dolarów za sezon:) Nie narzekam też na wymianę, w której oddałem Johna Walla za duet Ricky Rubio - DeAndre Jordan.

Offline

 

#4 2016-01-11 22:03:27

llysikowski

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2014-08-09
Posty: 207
Punktów :   

Re: Najgorszy deal/Najlepszy deal

No nie spodziewałem się tego dealu tutaj...

sobriquet84 napisał:

Myślę, że nie powinienem przypominać o tym Łukaszowi, który już pewnie nigdy nie będzie ze mną handlował, ale to jest deal, który ustawił mój zespół:

Do Atlanty:  Damian Lillard i 1-rundowy pick Suns w 2017 roku

Do Phoenix: Nikola Pekovic, 1-rundowy pick Hawks w 2015 roku i 2-rundowy pick Clippers w 2015 roku

To była oczywiście wypadkowa tego, że nie tankowałem w zeszłym sezonie, mimo że zaczynałem w połowie z ostatniego miejsca i na Lillardzie i chłopaczkach pokroju Omriego Casspiego dojechałem całkiem wysoko w tabeli, więc mój pick okazał się być niższy niż pick Łukasza ostatecznie. Do tego pick od Suns pomógł mi zgarnąć moją drugą gwiazdę, czyli Kyle'a Lowry'ego za 6 milionów dolarów za sezon:) Nie narzekam też na wymianę, w której oddałem Johna Walla za duet Ricky Rubio - DeAndre Jordan.

Offline

 

#5 2016-01-12 08:47:01

Bartek

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2015-05-29
Posty: 252
Punktów :   

Re: Najgorszy deal/Najlepszy deal

Jak na razie mam na koncie tylko jeden deal LeBron James + Jeremy Lin za Chrisa Paula, Aarona Gordona i 2 rundę, ale za to mam dwie decyzje których żałuję do dziś:

1. Bycie boidupą i wzięcie Winslowa zamiast Porzingisa w Drafcie
2. Nie wzięcie dealu Kyle Lowry za Gordona Haywarda i Kyle Andersona

Offline

 

#6 2016-01-12 15:28:27

Yuuzek

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 630
Punktów :   

Re: Najgorszy deal/Najlepszy deal

Łoooooooo jak Red, muszę sobie pomyśleć

Tak analizuje swoje wymiany i ciężko mi żałować czegokolwiek, najgorsze co zrobiłem to oddanie Teague za Rondo(nie pamiętam już szczegółów) ale tego Rondo zamieniłem później na Z-Bo i Korvera, którzy mi pomogli rok temu wygrać.

Z tych co dobrze wspominam to wymiana np :

Do Raps
C.Butler
C.Joseph
2nd round pick 2014

Do Indy
T.Ariza
C.Lee

w pierwszym sezonie chwile przed transferem C.Lee do Memphis gdzie mi zaczął robić cyfry ale i tak dla mnie osobiście najlepszą, dającą najwięcej satysfakcji oraz najciekawiej prowadzoną była wymiana niedawna:

Do Wizards

Kawhi Leonard (10mln)
Wes Johnson (2mln)
Pick 1st 2017 Memphis(bądź 2018 jeśli w tym roku będzie top3)

Do Grizzlies

Marc Gasol(10mln)
Brandon Knighta (1mln z hakiem)
Nerlens Noel(12,9mln)
2nd 2016 od Lakers (top35 proj)

Do Lakers

Anthony Davis(15mln)
Mo Williams(1,4xxx mln)
Bojan Bogdanovic(1mln)

Dostałem gracza, którego chciałem mieć od draftu i dałbym więcej nawet by go dostać

Offline

 

#7 2016-01-13 12:58:19

marion90

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 661
Punktów :   

Re: Najgorszy deal/Najlepszy deal

Z mojej strony:
- zwolnienie Randle'a
- podpisanie Asika za prawie 8mln/sezon

PRZEBIJCIE TO


Boston Celtics

Offline

 

#8 2017-09-18 13:42:02

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Najgorszy deal/Najlepszy deal

Chciałem tylko żeby to się znalazło w tutejszym Hall of Fame.
http://www.dfnbapl.pun.pl/viewtopic.php?id=1305

Offline

 

#9 2017-09-18 17:56:43

swiatkoszykowki

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-13
Posty: 798
Punktów :   

Re: Najgorszy deal/Najlepszy deal

Ja bym chciał Hall of Fame wymian bez udziału oprogramowania wspomagającego


Charlotte Hornets
Roster
13/14-5th|14/15-9th|15/16-9th|16/17-16th|18/19-14th|19/20-9th|20/21-10th

Offline

 

#10 2017-09-19 08:34:03

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Najgorszy deal/Najlepszy deal

Racja, wszystkie wymiany w tym wątku zostały zaprojektowane przez niszczące prawdziwych fanów basketu złowrogie oprogramowanie. Zwłaszcza moja, propozycja z monstera, ja tylko zaakceptowałem

Offline

 

#11 2018-06-27 00:24:52

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Najgorszy deal/Najlepszy deal

Żeby łatwiej było mi znaleźć materiał do autoerotyzmu w przyszłości, wrzucam tu deal który wygrał mi w zeszłym sezonie ligę i ładnie ustawił na kolejne
http://www.dfnbapl.pun.pl/viewtopic.php?id=1488

Offline

 

#12 2024-02-07 20:32:50

jacko

Intern Assistant Manager

Zarejestrowany: 2024-02-07
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Re: Najgorszy deal/Najlepszy deal

W sporcie czasami trudno coś przewidzieć

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoms.pun.pl www.grad.pun.pl www.zakkw.pun.pl www.ligapokemongra.pun.pl www.sonataintersol.pun.pl