Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets


#16 2020-02-07 22:27:10

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: Wymiana Blazers <-> Nuggets <-> Mavs

Oczywiście, że próbuję go wykorzystać. Przecież się z tym nie kryję od samego początku tej dyskusji. Wykorzystuję sprzyjający zapis w CBA i uważam, że mam do tego pełne prawo ( nic w CBA nie mówi o tym, w jakich przypadkach dane prawo/przepis ma zastosowanie, a w jakich nie ma )

Wooden, ale ja nie miałem straight wymiany że Skorupem. On wysyłał gracza i do mnie i do Devolaja, Devolaj do mnie, a ja do skorupa. To trzeba było zrobić przez dropy.

Offline

 

#17 2020-02-07 22:40:40

 Dymu90

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 562
Punktów :   
WWW

Re: Wymiana Blazers <-> Nuggets <-> Mavs

Podbijam, wymiana powinna pójść taka jak jest oryginalnie napisane na forum. Wszyscy klepnęli i potwierdzili. Bądźmy dorośli.

Offline

 

#18 2020-02-07 22:45:40

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Wymiana Blazers <-> Nuggets <-> Mavs

JJ nawet NBA Moreyowi powiedziała żeby się jebnął w głowę bo robił misuse of the rule z kontraktem Nene.
No więc według mnie jebnij się w głowę bo robisz celowe misuse of the rule z anulowaniem tej wymiany.
Nie nazywaj Yuuzka mnie i Babiarza rywalami, bo jesteśmy w innym tierze od dłuższego czasu i jestem pewien że każdy z komentujących ma serdecznie w dupie czy dostajesz Holidaya czy GR3 bo to jest ten sam szrot, ale chodzi o to że zasady to zasady i nie róbmy durnego precedensu.

Offline

 

#19 2020-02-07 22:53:28

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: Wymiana Blazers <-> Nuggets <-> Mavs

Wooden, to że dodasz zwrot po angielsku do wypowiedzi  nie oznacza, że brzmi ona z automatu mądrzej. Mam nadzieję, że masz tego pełną świadomość.
Ja rozumiem, że wam wszystkim się ten ruch może nie podobać. Ale , przy zachowaniu sympatii do większości z Was - nie gramy według tego co się Wam podoba, a co nie. Gramy według CBA. A z obiektywnego punktu widzenia ruch jest zgodny z CBA.

Offline

 

#20 2020-02-07 22:56:20

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: Wymiana Blazers <-> Nuggets <-> Mavs

Dyskusja chyba wyczerpała temat, więc po prostu pozwólmy Komisarzowi zadecydować rano.
Wszystko z mojej strony w temacie tej wymiany.

Offline

 

#21 2020-02-07 23:01:25

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Wymiana Blazers <-> Nuggets <-> Mavs

Użyłem zwrotu którego jeśli dobrze pamiętam użyła NBA - używasz zasady niezgodnie z jej duchem i przeznaczeniem co jest piętnowane nawet w oryginalnej NBA, więc tym bardziej musi być piętnowane u nas, gdzie nikt nie ma czasu na robienie 500 stron precyzyjnego regulaminu i kolejnych 3000 jego opisów.

Offline

 

#22 2020-02-08 08:55:47

 hermman89

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2014-05-20
Posty: 1104
Punktów :   

Re: Wymiana Blazers <-> Nuggets <-> Mavs

Sznauje za to jak JJ znalazl zapis w CBA.

Nauczka na przyszłość jest taka że kazdy zapis trzeba przeanalizować i napisać do niego wszystko na około.

Deal zostaje w 1 formie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.maratonkrzeszowice.pun.pl www.retro-vintage.pun.pl www.naruto-shinobiworld.pun.pl www.kult.pun.pl www.pokemon-master-green.pun.pl