Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2016-01-17 15:49:53

sobriquet84

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 560
Punktów :   

Wymiana: Atlanta Hawks <--> Vancouver Grizzlies

Do Atlanty: LeBron James

Do Vancouver: Damian Lillard

Kontrakt są dokładnie takie same, więc wszystko się zgadza.

Od GMa Hawks: Moje dwie największe gwiazdy dotychczas to rozgrywający, więc postanowiłem wymienić jednego z nich na gracza z innej pozycji. Wierzymy w Atlancie, że Król James ma jeszcze w baku paliwa na kilka elitarnych sezonów.

Offline

 

#2 2016-01-17 16:52:58

Yuuzek

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 630
Punktów :   

Re: Wymiana: Atlanta Hawks <--> Vancouver Grizzlies

dla mnie ok ale niech się Bartek wypowie i Karol zaakceptuje



robi się ciekawie:D

Offline

 

#3 2016-01-17 17:16:03

Bartek

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2015-05-29
Posty: 252
Punktów :   

Re: Wymiana: Atlanta Hawks <--> Vancouver Grizzlies

Siedzieliśmy z LeBronem, mówił, że jest rozczarowany grą w trzecim zespole odwróconej tabeli i potrzebuje zmiany. W tle leciała piosenka o Cleveland Cavaliers, którą śpiewał Przemek i nagle Król poczuł się lepiej. Spytał "kto to jest?" i stwierdził, że chce dla niego grać. A tak na poważnie

Chciałem wyciągnąć od Przemka więcej, ale brak wartościowych graczy sprawił, że to wymiana 1-1. Oddaję Jamesa za młodszego Lillarda, który zostanie franchise playerem mojego młodego zespołu. Myślę, że każdy wygrywa, Przemek zwiększa szansę na tytuł już teraz, a ja mam gracza na dłużej niż LBJ, który wraz z przyszłą gwiazdą Draftu 2016 będzie trzonem koszykówki w Vancouver.

Offline

 

#4 2016-01-17 18:20:43

 KGorkiewicz

Komisarz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 505
Punktów :   

Re: Wymiana: Atlanta Hawks <--> Vancouver Grizzlies

Deal, ciekawie


http://img89.imageshack.us/img89/1674/9eh.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-master-green.pun.pl www.maratonkrzeszowice.pun.pl www.kult.pun.pl www.lcgwardiamroku.pun.pl www.naruto-shinobiworld.pun.pl