Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2021-07-20 13:27:46

 hermman89

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2014-05-20
Posty: 1104
Punktów :   

Prośba o wyjaśnienie

Proszę o wyjaśnienie poniżej wymienionych GM-ów o te sytuacje
Szukamy aktywnych graczy

GM Bobcats - 498 spotkań na 722 możliwych.

GM Memphis - 613 spotkań na 722 możliwych

GM Orlando Magic - wykonanie 6 ruchów ( pobranie tylko swoich graczy przed sezonem)

GM Bulls - brak kontaktu na twitterze

Offline

 

#2 2021-07-21 07:55:00

 mackwiatkowski

President of Basketball Operations

Skąd: Wola
Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1225
Punktów :   
WWW

Re: Prośba o wyjaśnienie

Miałem plagę kontuzji w tym trudnym sezonie i przez cały sezon obracałem 10-dniowymi kontraktami aż do ostatnich dni. Nie podpisywałem nawet ciekawych graczy, których w innym roku bym podpisał, żeby móc używać tych slotów.

Ale nie jestem bez winy, bo mogłem dojechać więcej meczów - byleby były - gdybym wstawiał do składu graczy spoza "Top 250 w sezonie" czy spoza "Top 200 w Last 14 Days". Cenię jednak kulturę drużyny i trzeba sobie zasłużyć na granie. Moi najlepsi gracze nie opuszczali meczów.

Offline

 

#3 2021-07-22 14:14:07

jaqjordan

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 378
Punktów :   

Re: Prośba o wyjaśnienie

Dlaczego muszę mieć konto na TT aby grać? Gdzieś jest taki zapis? Jest na mojej stronie kontakt do mnie. Nie ma problemu aby się skontaktować.


GM Bulls

Offline

 

#4 2021-07-27 21:07:28

wilson44

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2020-12-05
Posty: 231
Punktów :   

Re: Prośba o wyjaśnienie

tylko winny sie tlumaczy, wiec pora i na mnie.

druzyne przejalem last minute przed rozpoczeciem sezonu, na finiszu FA, wiec mozna powiedziec, ze dolaczylem w trakcie ))). juz bylem nabity innymi ligami. Mlody, pelen prospectow, przetrzebiony kontuzjami sklad. ALE troche ruchow w sezonie robilem, dzieki ktorym Memphis sa lepszym zespolem, wiec sezon moge uznac za udany mimo kar za niedograne sloty z ktorymi sie licze.

z nowym sezonem na pewno bede mial mniej lig i lepsza sytuacje w zespole,  to że dogram sloty to pewniak:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskikorpusinwazyjny.pun.pl www.biezuniacy.pun.pl www.polsat.pun.pl www.flux-football.pun.pl www.brutal.pun.pl