Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets


#1 2016-01-18 20:10:33

oeskaer

Komisarz

Zarejestrowany: 2015-10-13
Posty: 910

Joakim Noah

Joakim Noah, PF/C.
9 sezon w NBA.

Zarobki do końca obecnego sezonu: $10,000,000.00.
Sixers zwalniają swojego zawodnika i życzą mu powodzenia w rehabilitacji.

Offline

 

#2 2016-01-18 23:09:55

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: Joakim Noah

10-dniówka i od razu propozycja:
3-letni kontrakt od Blazers, po 1,5 mln za sezon.  Trzeci rok to opcja drużyny.

Ostatnio edytowany przez host3234 (2016-01-18 23:10:28)

Offline

 

#3 2016-01-19 08:24:58

Mazi

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-10-20
Posty: 630
Punktów :   

Re: Joakim Noah

Pełne MLE do końca sezonu od Raptors.

Offline

 

#4 2016-01-19 11:46:42

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: Joakim Noah

Mazi napisał:

Pełne MLE do końca sezonu od Raptors.

Dziwna oferta.
Wiesz, że on w tym roku nie zagra już, a podpisanie go na rok nie daje ci jego Praw Birda?


Oferta od Blazers: 3-letni kontrakt po 2,7 mln. Ostatni rok gwarantowany w 50%.

Offline

 

#5 2016-01-19 13:40:28

oeskaer

Komisarz

Zarejestrowany: 2015-10-13
Posty: 910

Re: Joakim Noah

Absurdalna sytuacja, ale ja chyba też mu mogę oferować nowy kontrakt, nie?

Offline

 

#6 2016-01-19 13:42:26

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: Joakim Noah

Wydaje mi się, że nie. Ale sprawdź u Karola

Offline

 

#7 2016-01-19 15:49:52

Mazi

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-10-20
Posty: 630
Punktów :   

Re: Joakim Noah

oeskaer napisał:

Absurdalna sytuacja, ale ja chyba też mu mogę oferować nowy kontrakt, nie?

Możesz, po prostu jeden z drugim się nakłada.

Offline

 

#8 2016-01-19 19:44:29

 KGorkiewicz

Komisarz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 505
Punktów :   

Re: Joakim Noah

Nie mamy takich obostrzeń, mozesz, ale stare salary zostaje u Ciebie jak i dodajesz nowe


http://img89.imageshack.us/img89/1674/9eh.png

Offline

 

#9 2016-01-19 23:51:46

sobriquet84

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 560
Punktów :   

Re: Joakim Noah

Może się mylę, ale skoro nie mamy tutaj żadnych obostrzeń, to może prowadzić do wykorzystania tej luki.

Przykład. Mam gracza na jednorocznym kontrakcie, ale nie mam do niego praw Birda i wiem, że może mi być ciężko utrzymać go po sezonie (bo na przykład mam innych wartościowych RFA, więc szybko skończy mi się miejsce w salary) lub będę mu musiał dać maksa. W trakcie sezonu wiem, że inni gracze nie mają dużo miejsca pod salary, więc zwalniam gracza, po czym podpisuję go raz jeszcze tym razem na 3-letni kontrakt, bo jestem w stanie wszystkich przelicytować.

Np. Ja mam tak z Ishem Smithem. Mam go na minimalnym do końca sezonu i nie mam praw Birda. Wygląda na to, że po sezonie będzie atrakcyjnym wolnym agentem. Więc teoretycznie mógłbym go zwolnić, po czym wyłożyć na niego pełne MLE i dać 2-3 lata (na tę chwilę akurat mamy innych graczy z miejscem w salary, bo nie egzekwowaliśmy zasady o min. 90% capu, ale w przyszłości może być inaczej). 

Jeśli się mylę, to mnie poprawcie. A jeśli się nie mylę, to chyba potrzebujemy jakiejś zasady, żeby wykluczyć takie sytuacje.

Offline

 

#10 2016-01-20 01:09:18

Mazi

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-10-20
Posty: 630
Punktów :   

Re: Joakim Noah

sobriquet84 napisał:

Może się mylę, ale skoro nie mamy tutaj żadnych obostrzeń, to może prowadzić do wykorzystania tej luki.

Przykład. Mam gracza na jednorocznym kontrakcie, ale nie mam do niego praw Birda i wiem, że może mi być ciężko utrzymać go po sezonie (bo na przykład mam innych wartościowych RFA, więc szybko skończy mi się miejsce w salary) lub będę mu musiał dać maksa. W trakcie sezonu wiem, że inni gracze nie mają dużo miejsca pod salary, więc zwalniam gracza, po czym podpisuję go raz jeszcze tym razem na 3-letni kontrakt, bo jestem w stanie wszystkich przelicytować.

Np. Ja mam tak z Ishem Smithem. Mam go na minimalnym do końca sezonu i nie mam praw Birda. Wygląda na to, że po sezonie będzie atrakcyjnym wolnym agentem. Więc teoretycznie mógłbym go zwolnić, po czym wyłożyć na niego pełne MLE i dać 2-3 lata (na tę chwilę akurat mamy innych graczy z miejscem w salary, bo nie egzekwowaliśmy zasady o min. 90% capu, ale w przyszłości może być inaczej). 

Jeśli się mylę, to mnie poprawcie. A jeśli się nie mylę, to chyba potrzebujemy jakiejś zasady, żeby wykluczyć takie sytuacje.

Masz rację. Myślę, że ponowne podpisanie przez ten sam zespół zawodnika powinno mieć miejsce, jeśli daje kontrakt nie dłuższy niż do momentu zakończenia poprzedniej umowy.

Offline

 

#11 2016-01-20 02:12:21

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: Joakim Noah

Mazi napisał:

sobriquet84 napisał:

Może się mylę, ale skoro nie mamy tutaj żadnych obostrzeń, to może prowadzić do wykorzystania tej luki.

Przykład. Mam gracza na jednorocznym kontrakcie, ale nie mam do niego praw Birda i wiem, że może mi być ciężko utrzymać go po sezonie (bo na przykład mam innych wartościowych RFA, więc szybko skończy mi się miejsce w salary) lub będę mu musiał dać maksa. W trakcie sezonu wiem, że inni gracze nie mają dużo miejsca pod salary, więc zwalniam gracza, po czym podpisuję go raz jeszcze tym razem na 3-letni kontrakt, bo jestem w stanie wszystkich przelicytować.

Np. Ja mam tak z Ishem Smithem. Mam go na minimalnym do końca sezonu i nie mam praw Birda. Wygląda na to, że po sezonie będzie atrakcyjnym wolnym agentem. Więc teoretycznie mógłbym go zwolnić, po czym wyłożyć na niego pełne MLE i dać 2-3 lata (na tę chwilę akurat mamy innych graczy z miejscem w salary, bo nie egzekwowaliśmy zasady o min. 90% capu, ale w przyszłości może być inaczej). 

Jeśli się mylę, to mnie poprawcie. A jeśli się nie mylę, to chyba potrzebujemy jakiejś zasady, żeby wykluczyć takie sytuacje.

Masz rację. Myślę, że ponowne podpisanie przez ten sam zespół zawodnika powinno mieć miejsce, jeśli daje kontrakt nie dłuższy niż do momentu zakończenia poprzedniej umowy.

Słuszna uwaga Przemek.

Mazi - pełna zgoda. Warunek o którym napisałeś praktycznie przekreśla sens podpisywania gracza na nowy kontrakt, chyba, że w sytuacji:
"Zwalniam, bo łapie kontuzje. Po 3 miesiącach nagle cudowne ozdrowienie i oferta nowego kontraktu." Wtedy oczywiście w salary zarówno kontrakt poprzedni, jak i ten nowy.

Offline

 

#12 2016-01-20 11:34:08

oeskaer

Komisarz

Zarejestrowany: 2015-10-13
Posty: 910

Re: Joakim Noah

sobriquet84 napisał:

(na tę chwilę akurat mamy innych graczy z miejscem w salary, bo nie egzekwowaliśmy zasady o min. 90% capu, ale w przyszłości może być inaczej)

Luknij tutaj: http://dfnbapl.pun.pl/viewtopic.php?pid=4583#p4583

Co do tematu podpisywania zwolnionych graczy - trzeba po prostu ustalić jakiś okres, po którym będzie można to zrobić (będzie to oznaczać, że nikt w lidze nie złożył mu żadnej oferty w tym okresie).

Offline

 

#13 2016-01-20 11:47:35

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: Joakim Noah

My tu gadu-gadu, a Joakhim Noah ląduje w Blazers na 3-letnim kontrakcie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskikorpusinwazyjny.pun.pl www.flux-football.pun.pl www.polsat.pun.pl www.9dragons.pun.pl www.biezuniacy.pun.pl