Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets


#16 2017-09-14 19:11:59

sobriquet84

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 560
Punktów :   

Re: Wymiana Pistons-Bobcats-Knicks-Grizzlies-Grizzlies-Spurs-Suns-Bulls

host3234 napisał:

Jesli ten deal mial rozwalic konkurencje na lopatki to wybacz, ale moim zdaniem nie zrobil tego. Deal jest fantastyczny, ale nie czuje, zeby mial wysadzic mnie i Przemka z rywalizacji o wygrana. Pilka dalej w grze.

Cieszę się, że ktoś mnie jeszcze traktuje poważnie:)

Offline

 

#17 2017-09-14 19:27:47

oeskaer

Komisarz

Zarejestrowany: 2015-10-13
Posty: 910

Re: Wymiana Pistons-Bobcats-Knicks-Grizzlies-Grizzlies-Spurs-Suns-Bulls

sobriquet84 napisał:

host3234 napisał:

Jesli ten deal mial rozwalic konkurencje na lopatki to wybacz, ale moim zdaniem nie zrobil tego. Deal jest fantastyczny, ale nie czuje, zeby mial wysadzic mnie i Przemka z rywalizacji o wygrana. Pilka dalej w grze.

Cieszę się, że ktoś mnie jeszcze traktuje poważnie:)

Sprawdź skrzynkę, bo Jędrzej musi mieć do Ciebie biznes, skoro takimi żarcikami rzuca

Offline

 

#18 2017-09-14 22:47:06

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Wymiana Pistons-Bobcats-Knicks-Grizzlies-Grizzlies-Spurs-Suns-Bulls

Jędrzej, nie martw się. Nikogo nie chciałem rozłożyć na łopatki. Nie obchodzi mnie jak leżysz, nie patrzę pod nogi.

Offline

 

#19 2017-09-15 01:15:18

sobriquet84

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 560
Punktów :   

Re: Wymiana Pistons-Bobcats-Knicks-Grizzlies-Grizzlies-Spurs-Suns-Bulls

Trash talk to lubię:) Też bym potrashował, ale w tym roku mam zamiar wziąć Was z zaskoczenia i wykorzystać to, że mnie nie doceniacie...

W sensie, zmienię w trakcie sezonu przepisy tak, żeby wygrać;)

Offline

 

#20 2017-09-15 07:38:40

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: Wymiana Pistons-Bobcats-Knicks-Grizzlies-Grizzlies-Spurs-Suns-Bulls

Wooden napisał:

Jędrzej, nie martw się. Nikogo nie chciałem rozłożyć na łopatki. Nie obchodzi mnie jak leżysz, nie patrzę pod nogi.

Wiem, że nie patrzysz pod nogi. Patrzysz przed siebie...w dal...i widzisz tam moje plecy.

Frustruje Cię myśl, że poświęciłeś tyle czasu na tą grę, a wciąż może się to okazać niewystarczające - doskonale to rozumiem (Been there, felt that) . Więc w trosce o Ciebie próbuję Cie jedynie uświadomić, że to poklepywanie po plecach przez wszystkich nie oznacza jeszcze, że wygrałeś ligę.

I'm still standing.
We 're still standing.

Bez odbioru.

Offline

 

#21 2017-09-15 08:06:48

 mackwiatkowski

President of Basketball Operations

Skąd: Wola
Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1225
Punktów :   
WWW

Re: Wymiana Pistons-Bobcats-Knicks-Grizzlies-Grizzlies-Spurs-Suns-Bulls

host3234 napisał:

W drugi tak fantastyczny sezon Conleya nie wierze.

Ba: moim zdaniem może go właśnie teraz czekać najlepszy sezon w karierze, jeszcze lepszy niż poprzedni. Kevina Love'a, którego Wooden pozyskał z kolei najlepszy od czasu gry w Minnesocie.

Offline

 

#22 2017-09-15 10:07:27

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: Wymiana Pistons-Bobcats-Knicks-Grizzlies-Grizzlies-Spurs-Suns-Bulls

Z Kevinem Love pełna zgoda. To jest steal tej wymiany.

Ale...<abstrahując od tematu wymiany> na jakiej podstawie przewidujesz, że Conleya czeka najlepszy sezon w karierze? Bo z druzyny odszedł Z-Bo i T-Allen, którzy zawężali spacing? Tak niewiele potrzeba do szczęścia?

Ostatnio edytowany przez host3234 (2017-09-15 10:07:52)

Offline

 

#23 2017-09-15 10:43:17

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Wymiana Pistons-Bobcats-Knicks-Grizzlies-Grizzlies-Spurs-Suns-Bulls

Jędrzej masz tak dobry team że nie potrzebujesz cap space, mi pozostaje tylko szarżowanie... no i cap space bardzo by mi się przydał. O czym tu gadać, żyjemy w Twoim świecie

Offline

 

#24 2017-09-15 11:37:32

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: Wymiana Pistons-Bobcats-Knicks-Grizzlies-Grizzlies-Spurs-Suns-Bulls

Uwielbiam, gdy ktos podczas rozmowy przyjmuje postawe w stylu "Okej zarozumialcu. Pozjadales wszystkie rozumy, nie gadamy z Toba", tylko dlatego, ze nie potrafi prowadzic normalnej, uargumentowanej dyskusji. Sciskam cieplutko Wooden

Offline

 

#25 2017-09-15 12:39:58

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Wymiana Pistons-Bobcats-Knicks-Grizzlies-Grizzlies-Spurs-Suns-Bulls

host3234 napisał:

Uwielbiam, gdy ktos podczas rozmowy przyjmuje postawe w stylu "Okej zarozumialcu. Pozjadales wszystkie rozumy, nie gadamy z Toba", tylko dlatego, ze nie potrafi prowadzic normalnej, uargumentowanej dyskusji. Sciskam cieplutko Wooden

W takim razie musi Ci się to często zdarzać, skoro nabrałeś już uwielbienia do tej postawy. Nie przejmuj się, to przypadek.

Offline

 

#26 2017-09-16 08:53:04

 mackwiatkowski

President of Basketball Operations

Skąd: Wola
Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1225
Punktów :   
WWW

Re: Wymiana Pistons-Bobcats-Knicks-Grizzlies-Grizzlies-Spurs-Suns-Bulls

host3234 napisał:

Z Kevinem Love pełna zgoda. To jest steal tej wymiany.

Ale...<abstrahując od tematu wymiany> na jakiej podstawie przewidujesz, że Conleya czeka najlepszy sezon w karierze? Bo z druzyny odszedł Z-Bo i T-Allen, którzy zawężali spacing? Tak niewiele potrzeba do szczęścia?

Jest to w jakiś sposób z tym związane, ale słowa samego Conley'a i Davida Fizdale'a padły jeszcze przed wolną agenturą. Obaj mówili o tym, że po spędzeniu 6 lat w oldskulowym systemie na dwóch dużych, sezon 2016/17 był dopiero dla niego pierwszym z grą "pop" na 7-8 metr (i Gasol, i JaMychal) po postawieniu zasłony i dopiero w trakcie sezonu otwierały mu się oczy na to co może zrobić.

7.7 drive'ów i bardzo dobre 50.4% z 6.9 drive'ów i 45.4 to skok niewielki w samej ilości drive'ów. Typ, że to może powędrować do poziomu 9 drive'ów, a biorąc pod uwagę oburęczność Mike'a w paint, sprawić, że będzie zdobywał więcej punktów, oddawał więcej rzutów. To mój sleeper do ASG, w końcu.

Downside: sezon Memphis rozpadnie się w grudniu przez brak talentu wokół Conley'a/Gasola. Ale jako, że od czterech lat typuję w Memphis katastrofę, która się nie zdarza, nie mogę tak myśleć przed nadchodzącym sezonem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.massmedia.pun.pl www.andrzeje.pun.pl www.bap-poland.pun.pl www.cold-wars.pun.pl www.nova.pun.pl