Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2018-08-07 14:21:23

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Wymiana Blazers <-> Bulls

Do Blazers wędruje:

Carmelo Anthony - 13 500 mln w kolejnym roku, później UFA

Do Bulls wędruje:

Bismack Biyombo - 10 mln w kolejnym roku, później UFA
Courtney Lee - 4 mln w kolejnym roku, później UFA


Z mojej strony:
Lee to fajny gracz, ale zwyczajnie nie stać mnie na zatrzymanie go w tym sezonie. Chcialem się więc pozbyc jego 4-milionowej pensji. To samo moge powiedziec o Bismacku. Wiele osób w niego nie wierzy, ale moim zdaniem gość, grając po te 15 minut w meczu, może robić po 1,5 bpg. To cenna wartość.Niemniej nie za 10 mln rocznie.

Udało mi się złożyc dwa niechciane kontrakty i wymienić je na jeden niechciany kontrakt. Po co? Bo teraz mogę spuścić wraz z amnestią 13,5 mln, a nie tylko 10 za Biyombo.

W momencie zatwierdzenia umowy, Melo zostaje zwoliony z użyciem amnestii, a jego pensja nie będzie zalegać w salary Blazers.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich zatroskanych o stan mojego salary

Ostatnio edytowany przez host3234 (2018-08-07 14:27:45)

Offline

 

#2 2018-08-07 14:29:59

jaqjordan

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 377
Punktów :   

Re: Wymiana Blazers <-> Bulls

Potwierdzam. Potrzebuję graczy do składu i do tego wysokich. Tutaj otrzymuję za jednego nie potrzebnego zawodnika obie opcje.


GM Bulls

Offline

 

#3 2018-08-07 19:09:15

 hermman89

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2014-05-20
Posty: 1104
Punktów :   

Re: Wymiana Blazers <-> Bulls

deal

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sredniowiecze-rpg.pun.pl www.leparkoursdz.pun.pl www.renegaci.pun.pl www.tolkien.pun.pl www.krzuza09.pun.pl