Dynasty Fantasy NBA PL

Mapa Odsyłaczy Strona Główna Baza Danych Chicago Bulls  Los Angeles Lakers New York Knicks Vancouver Grizzlies San Antonio Spurs Orlando Magic Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats Charlotte Hornets Boston Celtics Minnesota Timberwolves Toronto Raptors Atlanta Hawks Washington Wizards Phoenix Suns Memphis Grizzlies Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Detroit Pistons Houston Rockets


#1 2017-10-31 12:47:05

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Dawid West

10 dni. Zapomniałem mu założyć wątku, ale gra u mnie już od 5 dni.
I od razu oferta minimalnego kontraktu do końca sezonu

Offline

 

#2 2017-12-29 12:13:46

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: Dawid West

Ponieważ został zwolniony przez Lakers to w Portland witamy go z otwartymi ramionami. Dałem mu w tym sezonie tylko jedną 10-dniówkę, więc teraz oferuję mu drugą.

Offline

 

#3 2017-12-29 12:49:26

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Dawid West

Wydaje mi się to wbrew przepisom. I jeśli tak jest: 10 dni ode mnie

Offline

 

#4 2017-12-29 12:54:35

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: Dawid West

Bujaj się. Nie ma w przepisach takiego zakazu.
Pytałem o tą kwestię Przemka, zanim złożyłem ponownie ofertę. Mogę podpisać Westa raz jeszcze.

Offline

 

#5 2017-12-29 14:17:24

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Dawid West

Jako że nasze oferty były dla gracza który wtedy jeszcze nie został zwolniony (Przemek nie zatwierdził dealu), więc były nie ważne, teraz składam ofertę 10 dni od Pistons (ważną).

Offline

 

#6 2017-12-29 14:58:21

sobriquet84

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 560
Punktów :   

Re: Dawid West

Nie pozostaje mi tu dużo jak zgodzić się z Maćkiem... Deal poszedł oficjalnie o 12:51. West został zwolniony o tej godzinie dopiero.

Gwoli wyjaśnienia: Nie ma w tej chwili przepisu, który zabraniałby podpisywania graczy, których się wymieniło, a którzy zostali później zwolnieni. W off-season będę wnioskował za wprowadzeniem jakiejś - choćby minimalnej (np. tydzień) karencji, która pozwoli uniknąć potencjalnych manipulacji. Póki co jednak można to zrobić. W kwestii czasu będę się jednak trzymał litery prawa, a więc West leci na 10 dni do Maćka, bo wcześniej po prostu nie był wolny.

Offline

 

#7 2017-12-29 15:27:49

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Dawid West

Uprzejmie proszę Menedżera Blazers o nieprzetrzymywanie mojego gracza w areszcie w piwnicy jego prowincjonalnego klubiku. (Powiedział Menedżer teamu z dumnego miasta Detroit).

Offline

 

#8 2017-12-29 15:30:23

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: Dawid West

sobriquet84 napisał:

Nie pozostaje mi tu dużo jak zgodzić się z Maćkiem... Deal poszedł oficjalnie o 12:51. West został zwolniony o tej godzinie dopiero.

Gwoli wyjaśnienia: Nie ma w tej chwili przepisu, który zabraniałby podpisywania graczy, których się wymieniło, a którzy zostali później zwolnieni. W off-season będę wnioskował za wprowadzeniem jakiejś - choćby minimalnej (np. tydzień) karencji, która pozwoli uniknąć potencjalnych manipulacji. Póki co jednak można to zrobić. W kwestii czasu będę się jednak trzymał litery prawa, a więc West leci na 10 dni do Maćka, bo wcześniej po prostu nie był wolny.

To jest jednak mocno nie fair. Od początku było pewne, że deal przejdzie, bo zgadzał się finansowo i w żadnym stopniu nie był kontrowersyjny dla którejkolwiek ze stron. Więc natychmiastowo wyraziłem chęć podpisania Westa, ponieważ nie wiedziałem kiedy przyklepiesz deal, a nie siedzę na forum non-stop. Chciałem uniknąć sytuacji w której przyklepujesz deal, ja w tym czasie jestem poza domem, a ktoś pojawia się i korzysta z tego, że akurat trafił na moment przyklepania wymiany.

Miałem intencje podpisania Westa od razu, miałem na to środki i miałem na to miejsce w składzie. Jedyne co mnie blokowało to słowo "Deal." w wątku wymiany. To nie może być tak, że start wyścigu o gracza następuje w momencie przyklepania wymiany, co ma miejsce w czasie bliżej nieokreślonym. Miałem Westa wczesniej, pisałem Ci o chęci jego zatrzymania na TT i mam chęć zatrzymać go nadal.

Woodenowi się nudzi po prostu w domu, na kanapie i próbuje zrobić sztuczne zamieszanie szukając kruczków, które nie powinny mieć zastosowania.

Proszę o ponowne rozpatrzenie sprawy.

Offline

 

#9 2017-12-29 15:35:51

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Dawid West

Brak zasady trzymania się dokładnie czasu z ofertami, oznaczałby, że będąc jedną ze stron wymiany masz nieuczciwą konkurencyjną przewagę względem pozostałych graczy, przy podpisywaniu niezastrzeżonego wolnego agenta, a tak nie może być. Moment decyzji komisarza, jest w miarę obiektywną miarą dla wszystkich, dającą równouprawnienie.
West.
Jest.
Mój.
...
Nieuczciwcu.

Ostatnio edytowany przez Wooden (2017-12-29 15:37:29)

Offline

 

#10 2017-12-29 16:45:52

sobriquet84

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 560
Punktów :   

Re: Dawid West

Znów zgoda z Maćkiem. Fakt, że tylko Ty wiedziałbyś o zwolnieniu Westa, dawałby Ci nieuczciwą przewagę. Zamiast tego mamy sytuację, w której żaden GM nie wie, kiedy deal będzie oficjalny, więc wszyscy mają równe szanse.

Do tego muszę trzymać się litery prawa, bo jeśli zacznę robić wyjątki, to każdy po taki będzie się mógł zgłosić, a tego chcę uniknąć. W idealnej sytuacji zasady dla wszystkich są takie same i wszystkim są znane, więc unikamy wszelkich kontrowersji.

Offline

 

#11 2017-12-30 01:33:46

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Dawid West

Ponownie proszę o zwolnienie Westa. Przez opieszałość JJa właśnie tracę jego mecz.

Offline

 

#12 2018-01-06 00:49:18

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: Dawid West

Dzisiaj 8. dzień Westa na umowie u Woodena. Nie chcę, żeby i tym razem mnie wyprzedzono, dlatego od razu od zakończeniu 10-dniowej umowy w Pistons, West wyląduje u mnie na umowie 10-dniowej. A zatem w poniedziałek rano proszę o zwolnienie Westa.

Dziękuję bardzo!

Ostatnio edytowany przez host3234 (2018-01-06 00:49:35)

Offline

 

#13 2018-01-06 01:14:04

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Dawid West

Nie możesz tego zrobić bo umowa się jeszcze nie skończyła, na pewno przedłużę Westa 10 dnia. Poza tym przez Twoją opieszałość ze zwolnieniem go, mam go w składzie dopiero od 1 stycznia, więc to dopiero 6 dzień. Możesz mi naskoczyć.

Offline

 

#14 2018-01-06 01:38:44

host3234

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2013-06-23
Posty: 1180
Punktów :   

Re: Dawid West

Wooden napisał:

Nie możesz tego zrobić bo umowa się jeszcze nie skończyła, na pewno przedłużę Westa 10 dnia. Poza tym przez Twoją opieszałość ze zwolnieniem go, mam go w składzie dopiero od 1 stycznia, więc to dopiero 6 dzień. Możesz mi naskoczyć.

A według jakiego prawa (pokaż mi zapis w CBA) masz pierwszeństwo przy przyznawaniu mu drugiej 10-dniówki? Jedyne prawo jakie masz to możliwość wyrównania kontraktu, jeśli ktoś mu zaoferuje pełnoprawną umowę w czasie, gdy jest u Ciebie na 10-dniówce. O żadnym pierwszeństwie do nadawania drugiej 10-dniówki nie ma w CBA mowy, więc nie twórz sobie teraz zapisów pod siebie. Byłeś pierwszy przy pierwszej 10-dniówce. Ja byłem pierwszy przy drugiej. Przestań się mazgaić i spuść mi proszę Westa, kiedy skończy się czas trwania umowy u Ciebie.

Co do 1-ego stycznia...to jakiś żart?

Nie można tu wklejac obrazków, więc zrobiłem kopiuj-wklej z yahoo.
   
David West GS - PF GTD
Free Agent
Detroit Pistons Dec 30, 6:12 am

30. grudnia Wooden. Nie 1. stycznia. Nie wstyd Ci, że jesteś w stanie tak bezczelnie naciągać fakty?
A To, że West mógł zagrać u Ciebie dopiero dnia następnego to już nie moja wina tylko tego jakie są u nas ustawienia ligi. Nie Ty pierwszy cierpisz przez to, że mamy 24-godzinny czas oczekiwania zanim gracz wejdzie w rotację. Ale było tak zawsze, wiec nie udawaj pokrzywdzonego.

West.
Jest.
Mój.
...
Nieuczciwcu.
I we wtorek widzę go na liście FA.

Offline

 

#15 2018-01-06 01:41:29

Wooden

President of Basketball Operations

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1056
Punktów :   

Re: Dawid West

Ok, to ja już dałem kontrakt Jokicowi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.komputerdlazielonych.pun.pl www.elitserien.pun.pl www.hsg.pun.pl www.wizir.pun.pl www.pivotwrestlingaction.pun.pl